۰
plusresetminus
شنبه ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۷
در غرفۀ ایرانسل:

وزیر ارتباطات: امیدوارم روزی همۀ مردم سرعت 5G را تجربه کنند

زارع‌پور: حرکت به سمت 5G آغاز شده است و ان‌شاءالله سرعتی که اینجا در غرفۀ ایرانسل دیدیم، روزی همه مردم بتوانند چنین تجربه‌ای را داشته باشند.
وزیر ارتباطات: امیدوارم روزی همۀ مردم سرعت 5G را تجربه کنند
وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، ظهر شنبه، ۴ دی، پس از بازدید از غرفۀ ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام ۱۴۰۰ و تست سرعت اینترنت نسل پنج ایرانسل، ابراز امیدواری کرد روزی همۀ مردم سرعت 5G را تجربه کنند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، همراه با محمد خوانساری معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، سید ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و حمید فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، به همراه بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل، ضمن بازدید از غرفۀ ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام ۱۴۰۰، با آخرین اقدامات ایرانسل در حوزۀ تحول دیجیتال و توسعۀ زیرساخت‌های شبکۀ ملی اطلاعات، آشنا شد.
در این بازدید، زارع‌پور، پس از انجام تست سرعت نسل پنج اینترنت همراه در غرفۀ ایرانسل، در جمع خبرنگاران گفت: توسعۀ سراسری نسل پنج نیاز به سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی محصولات دارد ولی حرکت به سمت 5G آغاز شده است و ان‌شاءالله سرعتی که اینجا در غرفۀ ایرانسل دیدیم، روزی همه مردم بتوانند چنین تجربه‌ای را داشته باشند.

در قسمت دیگری از غرفۀ ایرانسل، خدمات «ارتباط با مشتریان ویژه ناشنوایان» که برای اولین بار در ایران ارائه می‌شود، به عنوان یکی از نمونه‌های توجه ایرانسل به اقشار توان‌یاب در دسترسی به خدمات دیجیتال، به وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات معرفی شد.
در این خدمت، علاوه بر روش گفت‌وگوی متنی، امکان تماس تصویری و گفت‌وگو با زبان اشاره، متناسب با نیاز این دسته از مشترکان، ارائه می‌شود. وزیر ارتباطات، رویکرد مسؤولیت اجتماعی  و توجه ایرانسل به فراگیری دیجیتال و دسترسی همه اقشار به خدمات ارتباطی را مثبت ارزیابی و از این فعالیت‌ها تقدیر کرد.

زارع‌پور همچنین در بخش راهکارهای سازمانی غرفۀ ایرانسل، از آخرین محصولات و خدمات اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران به مشترکان سازمانی بازدید کرد. در این بخش، همکاری ایرانسل و شرکت فولاد مبارکه سپاهان در طرح تحول دیجیتال این شرکت، به عنوان نخستین ورود نسل پنج تلفن‌همراه در حوزه صنعت ایران نیز برای وزیر ارتباطات تشریح شد.
بازدید از بخش سیم‌کارت‌های ایرانسل با پیش‌شمارۀ جدید و ویژۀ ۰۹۰۰ و نیز بخش مربوط به اقدامات ایرانسل در زمینۀ بومی‌سازی تجهیزات ارتباطی، از جمله مودم بومی و سیم‌کارت بومی، قسمت دیگری از برنامۀ بازدید زارع‌پور از غرفۀ ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام بود.
 
 
کد مطلب: 67155
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای