d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - بسته‌ خوش‌ترکیب همراه اول ویژه یلدای ۱۴۰۰ - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بسته‌ خوش‌ترکیب همراه اول ویژه یلدای ۱۴۰۰

30 آذر 1400 ساعت 11:45

همراه اول به مناسبت فرارسیدن آخرین یلدای قرن، طرح یلدای خوش ترکیب را برای تمامی مشترکان خود معرفی کرد.همراه اول به مناسبت فرارسیدن آخرین یلدای قرن، طرح یلدای خوش ترکیب را برای تمامی مشترکان خود معرفی کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت فرارسیدن آخرین یلدای قرن و همراهی تمامی مشترکان در این شب به یادماندنی جهت ثبت خاطراتی شیرین، طرح «یلدای خوش ترکیب» را برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستانی ارائه کرد.
 
بسته ترکیبی «3 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه 3 روزه» ویژه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول در نظر گرفته شده که می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره 100 ستاره 67 مربع» تنها با پرداخت 10 هزار تومان اقدام به خریداری آن کنند.
 
مشترکان انارستان هم می توانند همین بسته را با شماره گیری کددستوری «ستاره 100 ستاره 6671 مربع» و با پرداخت پنج هزار تومان فعال کنند.
 
امکان فعالسازی برای تمامی مشترکان از طریق اپلیکیشن «همراه من» نیز فراهم است و با وجود اینکه اعتبار این بسته ها از 30 آذرماه لغایت 2 دی ماه سال جاری خواهد بود، اما خرید مجدد بسته پس از اتمام حجم در این بازه زمانی شدنی است.
 


کد مطلب: 67115

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/67115/بسته-خوش-ترکیب-همراه-اول-ویژه-یلدای-۱۴۰۰

ايتنا
  https://www.itna.ir