۱
۰
plusresetminus
شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

معامله ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت با اتحادیه اروپا عملی شد

ایتنا - ​​​​​​​خرید جنجالی ۱۶ میلیارد دلاری شرکت مایکروسافت بدون قید و شرط توسط نهادهای ضد انحصار اتحادیه اروپا تصویب خواهد شد.
معامله  ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت با اتحادیه اروپا عملی شد

مایکروسافت توانست موافقت اتحادیه اروپا را برای خرید شرکت Nuance Communications جلب کند که انواع ابزار و محصولات مرتبط با فناوری هوش مصنوعی و نسخه برداری را عرضه می‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، این دومین خرید بزرگ مایکروسافت بعد از خرید لینکدین در سال ۲۰۱۶ است. مایکروسافت برای خرید لینکدین ۲۶.۲ میلیارد دلار هزینه کرده بود. شرکت‌های رقیب مایکروسافت هشدار داده بودند که خرید تازه این شرکت رقبای نوپا و استارت اپ ها را از میدان به در می‌کند و از نظر اقتصادی به ضرر آنهاست.

     در این زمینه بخوانید:
     - مایکروسافت شرکت Nuance فعال در زمینه سلامت و هوش مصنوعی را ۱۹/۷ میلیارد دلار خرید


مایکروسافت قصد دارد با این خرید حضور قدرتمندانه‌تری در بازار خدمات کلود مرتبط با سرویس‌های مراقبت درمانی داشته باشد. زیرا خدمات شرکت جدید تبدیل نسخه‌های خطی به دیجیتال را تسهیل خواهد کرد.

پیش از این رگولاتوری های استرالیا و آمریکا هم خرید جدید مایکروسافت را تأیید کرده بودند.

خدمات Nuance در ۷۷ درصد از بیمارستان‌های آمریکا در دسترس است و اپل دستیار سخنگوی هوشمند خود موسوم به سیری را با همکاری این شرکت راه اندازی کرده است.
 
کد مطلب: 67028
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«مایکروسافت توانست موافقت اتحادیه اروپا را برای خرید شرکت Nuance Communications جلب کند که انواع ابزار و محصولات مرتبط با فناوری هوش مصنوعی و نسخه برداری را عرضه می‌کند.»
و ما در کجای فن آوری های نوین قرار داریم؟
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای