کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

توسط اتحادیه اروپا

رفع ابهامات و نگرانی‌ها پیرامون خرید ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت

17 آذر 1400 ساعت 14:49

ایتنا - رگولاتوری ضد انحصار اتحادیه اروپا از بررسی دقیق خرید ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت خبر داده تا نگرانی‌های رقبای مایکروسافت در این زمینه برطرف شود.شرکت Nuance Communications در زمینه ارائه خدمات نسخه برداری از متون مختلف فعالیت می‌کند و رگولاتوری ضد انحصار اتحادیه اروپا از مشتریان این شرکت و نیز رقبای آن در مورد دغدغه‌هایشان در صورت نهایی شدن این خرید پرسش‌هایی را مطرح کرده است.

به گزارش ایتنا ازمهر، مایکروسافت این خرید را در آوریل نهایی کرده بود و انتشار این خبر با واکنش منفی بسیاری از فعالان بازار فناوری مواجه شده بود.

پس از بررسی موضوع، وزارت دادگستری ایالات متحده در ماه ژوئن و کمیسیون رقابت استرالیا در ماه اکتبر اعلام کردند که با این خرید مخالفت نخواهند کرد. این شرکت‌ها ماه گذشته خواستار تأیید خرید مذکور از سوی دفتر رقابت کمیسیون اروپا شدند و این دفتر تا ۲۱ دسامبر فرصت دارد تا این معامله را تأیید کند یا تحقیقات گسترده‌تری را آغاز کند.

این دو شرکت انتظار داشتند که این معامله را تا پایان سال جاری میلادی نهایی کنند، اما ماه گذشته اعلام کردند که ممکن است جدول زمانی تغییر کرده و این کار به اوایل سال آینده موکول شود. فناوری رونویسی شرکت Nuance Communications در بین پزشکان و مراکز تماسی که می‌خواهند روند یادداشت برداری را خودکار کنند، محبوب است.


کد مطلب: 67002

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/67002/رفع-ابهامات-نگرانی-ها-پیرامون-خرید-۱۶-میلیارد-دلاری-مایکروسافت

ايتنا
  https://www.itna.ir