۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

افزوده شدن قابلیت تغییر پیش‌فرض‌ها در چت‌های واتس‌اپ

ایتنا - واتس‌اپ تصمیم دارد به کاربران خود اجازه دهد هنگام شروع یک چت تازه به طور پیش فرض قابلیت پیام‌های حذف شونده را فعال کنند.
افزوده شدن قابلیت تغییر پیش‌فرض‌ها در چت‌های واتس‌اپ


این آپدیت به کاربران اجازه می‌دهد با انتخاب ۳ گزینه (۲۴ ساعت، ۷ یا ۹۰ روز) مدت زمانی که پس از آن پیام حذف می‌شود را نیز تعیین کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، در حال حاضر کاربران می‌توانند قابلیت پیام‌های حذف شونده را برای چت های فردی فعال کنند. با فعال شدن قابلیت مذکور پیام‌ها پس از ۷ روز از چت حذف می‌شوند. اما با جدیدترین آپدیت قابلیت مذکور برای تمام چت ها و بلافاصله پس از شروع آن، فراهم شود.

این پیام رسان تأیید کرد قابلیت مذکور انتخابی است و پیام‌ها یا چت های فعلی را تغییر نمی‌دهد یا حذف نمی‌کند. به گفته واتس‌اپ هدف از این تغییر فراهم کردن گزینه‌های انتخابی بیشتر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.
 

در پست وبلاگی واتس‌اپ آمده است: این قابلیت در حقیقت گزینه انتخابی شما برای برقراری ارتباط با افراد در واتس‌اپ است. البته اگر فردی بخواهد محتوای یک چت خاص به طور دائم باقی بماند، به راحتی می‌تواند تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. ما معتقدیم پیام‌های حذف شونده همراه رمزگذاری سربه سر ۲ ویژگی حیاتی و معرف سرویس پیام رسان خصوصی امروزی هستند و علاوه برآن ما را به گفتگوی رو در رو یک گام نزدیک تر می‌کنند.

کاربران برای دسترسی به قابلیت جدید باید به بخش تنظیمات خصوصی در و اتس اپ بروند روی گزینه «تایمر پیش فرض پیام» مراجعه کنند.
کد مطلب: 66982
برچسب ها: واتس‌اپ
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام