۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

نماینده مجلس: طرح صیانت از کاربران مجازی برای تامین دغدغه های مردم ارجاع شد

ایتنا -​​​​​​​ رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی گفت که ارجاع طرح حمایت (صیانت) از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های ⁧‫مجلس‬⁩ در راستای تامین مطالبات و دغدغه های ⁧‫مردم‬⁩ صورت گرفته است.
نماینده مجلس: طرح صیانت از کاربران مجازی برای تامین دغدغه های مردم ارجاع شد

رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی گفت که ارجاع طرح حمایت (صیانت) از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های ⁧‫مجلس‬⁩ در راستای تامین مطالبات و دغدغه های ⁧‫مردم‬⁩ صورت گرفته است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، مجتبی توانگر نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«ارجاع طرح حمایت(صیانت) از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های ⁧‫مجلس‬⁩ جهت بررسی های دقیق‌تر، در راستای تامین مطالبات و دغدغه های ⁧‫مردم‬⁩ صورت گرفته است.

مرکز پژوهش‌ها با مشارکت دولت، صاحب نظران و همچنین ⁧‫کسب‌وکارهای‬⁩ فضای مجازی، اصلاحات مورد را در طرح اعمال خواهد کرد.»

سید غنی نظری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این رابطه در صفحه توییتر خود نوشت: «نتیحه جلسات تخصصی کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی اینگونه شد که طرح برای بررسی های بیشتر و اعمال اصلاحات ضروری در جهت تامین منافع مردم، به مرکز پژوهش ها عودت داده شود و در آن مرکز اصلاح شود. حقوق مردم و فعالان کسب و کار هدف اصلی مجلس در این طرح خواهد بود.»

روز گذشته طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی با رای کمیسیون مشترک بررسی کننده این طرح برای بررسی های بیشتر به مرکز پژوهش های مجلس برگشت خورد.
کد مطلب: 66932
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«مرکز پژوهش‌ها با مشارکت دولت، صاحب نظران و همچنین ⁧‫کسب‌وکارهای‬⁩ فضای مجازی، اصلاحات مورد را در طرح اعمال خواهد کرد.»
در روزگاری زندگی می کنیم که بدون دانش و علوم تخصصی هیچ پیشرفتی میسر نیست ، و خوشبختانه در این زمینه افراد کارآمد فراوانی در کشور ما وجود دارند که با مشارکت همگی و خرد جمعی بدون شک به بهترین نتایج خواهیم رسید.انشااله
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام