۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶

آقای وزیر ارتباطات! لطفا پای خود را از روی سیم اینترنت بردارید

ایتنا - جناب آقای زارع پور! سرعت اینترنت برخلاف وعده های شما نه تنها افزایشی نیافت بلکه کاهش پیدا کرد به طوری که دانش آموزان و دانشجویان را دچار مشکل کرده است و بسیاری از کسب وکارها صدمه دید.
آقای وزیر ارتباطات! لطفا پای خود را از روی سیم اینترنت بردارید
یک نماینده در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کندی سرعت اینترنت که برخلاف وعده های وزیر ارتباطات بود، گفت: «آقای وزیر لطفا پای خود را از روی سیم بردارید.»


به گزارش ایتنا از خانه ملت، ذبیح الله اعظمی ساردوئی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جناب آقای زارع پور سرعت اینترنت برخلاف وعده های شما نه تنها افزایشی نیافت بلکه کاهش پیدا کرد به طوری که دانش آموزان و دانشجویان را دچار مشکل کرده است و بسیاری از کسب وکارها صدمه دید. جناب آقای وزیر لطفا پای تان را از روی سیم بردارید.

نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق اعتراف همکارانتان زیرساخت های مخابراتی در استان کرمان به خصوص جنوب استان مشکل اساسی دارد، گفت: لطفا در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.

 
کد مطلب: 66905
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
عزیزان ، بزرگواران‌ ، وزیر پیشین هم گفتند ، سرعت ، پهنای باند ، فیلترینگ‌ ، در اختیار ما نیست ! لذا اول صاحپ پا را باید پیدا کرد ، سپس تقاضای برداشتن پا را کرد! به عبارتی انگاری وزارت ارتباطات فقط وضیفه صدور ابلاغیه ها را دارد ! و شاید در آینده ای نه چندان دور ، وزارت ارتباطات با وزارت مسکن و راه سازی ادغام شود ، چرا که ظاهرا فقط کابل کشی و برقراری رابط فیزیکی به عهده این وزارت خانه می باشد!!!
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير