d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - دیزنی پلاس ظرف دوسال به یک سرویس‌ استریم قوی تبدیل می‌شود
۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۰

دیزنی پلاس ظرف دوسال به یک سرویس‌ استریم قوی تبدیل می‌شود

ایتنا- سیاست‌های قوی و تنوع گسترده محتوایی در نظر گرفته شده برای سرویس استریم آنلاین دیزنی پلاس موجب موفقیت بزرگ این سرویس در کمتر از دو سال شده است.
دیزنی پلاس ظرف دوسال به یک سرویس‌ استریم قوی تبدیل می‌شود
سیاست‌های قوی و تنوع گسترده محتوایی در نظر گرفته شده برای سرویس استریم آنلاین دیزنی پلاس موجب موفقیت بزرگ این سرویس در کمتر از دو سال شده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، سرویس‌های اسریم فیلم و سریال این روزها در جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و برخی اوقات به دلیل تنوع خدمات انتخاب سرویس مورد نظر کاربران برای آنها بسیار دشوار می‌شود. در این میان سرویس اسریم دیزنی پلاس از زمان عرضه اش در دو سال پیش تا به امروز محبوبیت زیادی به دست آورده است و دلیل اصلی این محبوبیت نیز عرضه محتوایی بوده است که پیش از این در هیچ سرویس استریم انلاینی وجود نداشت.
 
دیزنی همیشه در طی تاریخ موجودیت خود در زمینه توزیع محتوا از سایر رقبا جلوتر بوده است. این کمپانی در سال 1983 با راه اندازی کانال دیزنی که در واقع شبکه‌ای برای نمابش محتواهای این کمپانی و سایر محتواهای خانوادگی بود نحولی عظیم در صنعت نمایش فیلم ایجاد کرد. این اقدامات انقلابی تا عصر دی وی دی و بلوری نیز ادامه داشت تا بالاخره به سرویس‌های انتشار محتوای آنلاین نظیر دیزنی پلاس رسید.
 
 
 
البته دیزنی کار را به اینجا ختم نکرد و برگ برنده اش که همان مارول و جنگ ستارگان بود را نیز برای مخاطبان بزرگسال خود رو کرد. دیزنی محتوای جدید هر دو فرانشایز را تنها پس از مدت کوتاهی از راه اندازی دیزنی پلاس روی این سرویس استریم آنلاین عرضه کرد. این اقدام با این امید انجام شد که این فیلم‌ها و سریال‌ها بتوانند سر و صدای زیادی در شبکه‌های اجتماعی تولید کنند و البته شاید با بردن چند جایزه  بتوانند مخاطبان دیزنی پلاس را افزایش بدهند.
 
با این حال شاید بتوان علاوه بر محتوای متعدد و برنامه ریزی درست، همه گیری ویروس کرونا در بین سال‌های 2020 و 2021 را نیز یکی دیگر از دلایل موفقیت این سرویس دانست. دیزنی پلاس با هدف قرار دادن اوقات فراقت مردم و مخاطبان راه اندازی شد و پاندمی کرونا به افزایش ساعات بیکاری عموم و در پی آن روی آوردن این سرویس کمک بزرگی کرد.
 
جالب است بدانید که قدرت امروز دیزنی پلاس در گرو کاتالوگی جامع از محتواهای آینده آن است. برخی از فیلم‌های مارول که در آینده‌ای نه چندان دور در این سرویس عرضه خواهند شد، مشوق بسیاری از کاربران برای خرید اشتراک جدید یا تمدید اشتراک خود در دیزنی پلاس است.
 
کد مطلب: 66779
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام