۱
۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

رونمایی از شلوار جین اختصاصی سامسونگ با جیبی برای گلکسی زد فلیپ 3

ایتنا- کمپانی سامسونگ از شلوار جین ویژه‌ای رونمایی کرده است که تنها از یک جیب اختصاصی برای نگهداری گلکسی زد فلیپ 3 برخوردار شده است.
رونمایی از شلوار جین اختصاصی سامسونگ با جیبی برای گلکسی زد فلیپ 3
کمپانی سامسونگ از شلوار جین ویژه‌ای رونمایی کرده است که تنها از یک جیب اختصاصی برای نگهداری گلکسی زد فلیپ 3 برخوردار شده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موقع خریدن شلوار جین به دنبال گزینه هایی با جیب‌های بزرگ برای قراردادن تلفن همراه هوشمند خود در آن باشید و انتخاب هایتان به همین دلیل با محدودیت زیادی روبرو شود.
 
به نظر‌ می‌رسد که سامسونگ از این مشکل کاربران آگاه است و سعی داشته است تا با شلوار جین اختصاصی خود مشکل یاد شده را رفع کند.
 
گزارش‌های به دست آمده حاکی از آن است که کمپانی سامسونگ در همکاری با برند دکتر دنیم از شلوار جین ویژه‌ای به نام زد فلیپ پاکت دنیوم رونمایی کرده است که جیب اصلی در آن به نفع جیبی برای قرار دادن گلکسی زد فلیپ 3 کنار گذاشته شده است.
 
 
 
عرضه این شلوار جین به همراه گلکسی زد فولد 3 تبلیغی به جا و احتمالا موثر است اما سامسونگ اصرار داشته است که این مینیمالیسم احتمالا به ترند بزرگی برای آینده شلوارهای جیت تبدیل خواهد شد.
 
البته فعلا 450 عدد از این شلوار با استایل‌های زنانه و مردانه تولید شده است. همچنین پرداخت 1112 دلار آمریکا‌ می‌توانید یکی از این شلوار‌ها را به همراه یک گلکسی زد فلیپ 3 خریداری کنید.
 
البته باید به یاد داشته باشید این شلوار به نعی طراحی شده است که تنها یک تلفن همراه را‌ می‌توان در آن جا داد و هنوز مشخص نیست که برای کلیدها یا کیف پول چه تدبیری اندیشیده شده است. همچنین تنها جیب این شوار به گونه‌ای طراحی شده است که بخش کوچکی از بدنه تلفن همراه شما بیرون خواهد ماند و همین دعوت نامه‌ای برای دزدیدن آن‌ می‌شود.
 
کد مطلب: 66710
نام شما
آدرس ايميل شما


عقیل
feedback
Iran, Islamic Republic of
واقعا حرفی از نظر مسخرگی نذاشتن، دوتا هم جای پای خرسی رو زانو هاشون میذاشتن کامل میشد.
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير