d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - رشد ۱۷ درصدی بازار تجارت الکترونیک در جهان در سال ۲۰۲۰
۲
۱
plusresetminus
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

رشد ۱۷ درصدی بازار تجارت الکترونیک در جهان در سال ۲۰۲۰

ایتنا - بر اساس آمار جهانی، ارزش مالی تجارت الکترونیکی در جهان در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ با رشدی حدود ۱۷ درصد به ۴.۱۳ تریلیون دلار رسیده است.
رشد ۱۷ درصدی بازار تجارت الکترونیک در جهان در سال ۲۰۲۰

بررسی‌ها نشان می‌دهد بر اساس آمار جهانی، ارزش مالی تجارت الکترونیکی در جهان در سال 2020 نسبت به سال 2019 با رشدی حدود 17 درصد به 4.13 تریلیون دلار رسیده و چین همچون سال های گذشته سریعترین رشد را در حوزه تجارت الکترونیکی نسبت به سایر کشورهای جهان داشته است.

به گزارش ایتنا از تسنیم، بر اساس آمار اعلامی از سوی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی در سال 2020، شیوع ویروس کرونا موجب توسعه تجارت الکترونیکی در حوزه های جدید شده از جمله صنایع، محصولات از جمله کالاهای سوپرمارکتی و مشتریان شده است. همچنین در طی این دوران تراکنش های تجارت الکترونیکی در بسیاری از کشورها از سمت خرید کالاهای لوکس به سمت خرید نیازمندی های روزانه که شامل طیف بیشتری از افراد است، سوق داده شده است.

همچنین بر اساس گزارش همین سازمان تعداد خریداران اینترنتی در جهان در سال 2019 به بیش از یک و نیم میلیارد رسید که با رشد 7 درصدی نسبت به سال قبل از آن همراه بوده است.

امروزه نقش تجارت الکترونیکی به عنوان یکی از مولفه های اصلی اقتصاد دیجیتال در توسعه اقتصادی کشورها و تاثیرگذاری آن در اقتصاد جهان غیرقابل چشم پوشی است.
کد مطلب: 66661
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
« - بر اساس آمار جهانی، ارزش مالی تجارت الکترونیکی در جهان در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ با رشدی حدود ۱۷ درصد به ۴.۱۳ تریلیون دلار رسیده است.»
و ما هم رشد کاهش پهنای باند اینترنت و کاهش سرعت را داریم .
feedback
Iran, Islamic Republic of
«بر اساس آمار جهانی، ارزش مالی تجارت الکترونیکی در جهان در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ با رشدی حدود ۱۷ درصد به ۴.۱۳ تریلیون دلار رسیده است»
و ما شاهد این هستیم عده ای قلیل تمام تلاش خود را برای کاهش رشد اینترنت ، محدود کردن اینترنت ، کاهش سرعت و پهنای باند اینترنت ، انواع فیلترها ، و...‌‌ و حاصل این اعمال با توجه به آمارهای جهانی چه نتایجی برایمان ببار خواهد آورد؟ ممانعت از کارآفرینی و رشد اقتصاد جامعه؟ تشویق نیروهای متخصص و مبتکر به مهاجرت؟ و آیا باید گفت : چرا چنین به سمت قهقرا؟!!! . انشااله که اینگونه نباشد و نشود. انشااله
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام