۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

انعام معوقه رانندگان آمازون پرداخت می‌شود

ایتنا - ​​​​​​​بیش از ۱۴ هزار راننده ۶۰ میلیون دلار انعامی که به صورت غیرقانونی توسط آمازون در فاصله سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ نگه داشته شده بود را پس می گیرند.
انعام معوقه رانندگان آمازون پرداخت می‌شود


کمیسیون تجارت فدرال آمریکا اوایل امسال از آمازون و آمازون لجستیک شکایت و آنها را متهم کرد انعامهایی که رانندگان در برنامه آمازون فلکس دریافت کرده بودند را به طور کامل به آنها پرداخت نکرده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، رانندگان آمازون فلکس کالاها و خوارباری که از طریق برنامه هایی مانند آمازون فِرِش سفارش داده می شوند را تحویل می دهند. در شکایت کمیسیون تجارت فدرال آمده بود: آمازون انعام رانندگان را به مدت دو سال و نیم نگه داشت و پس از این که متوجه شد در سال ۲۰۱۹ هدف تحقیقات این سازمان قرار گرفته است، شیوه مذکور را متوقف کرد.

آمازون در فوریه این پرونده را حل و فصل کرد و همه پولی که نگه داشته بود را تسلیم کرد.

بر اساس گزارش رویترز، کمیسیون تجارت فدرال اعلام کرد ۱۳۹ هزار و ۵۰۷ چک و ۱۶۲۱ پرداخت پی پال را به رانندگان آمازون فلکس ارسال خواهد کرد. رانندگانی که بیش از پنج دلار انعام آنها توسط آمازون نگه داشته شده بود انعامشان را به طور کامل دریافت خواهند کرد. بالاترین میزان انعام متعلق به یک راننده آمازون فلکس به مبلغ بیش از ۲۸ هزار دلار بود در حالی که میانگین انعام رانندگان آمازون ۴۲۲ دلار بود.
کد مطلب: 66651
برچسب ها: آمازون
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر