۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

تقی‌پور: طرح صیانت از حقوق کاربران به دنبال محدودیت اینترنت نیست

ایتنا - ​​​​​​​رئیس کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی تاکید کرد که طرح حمایت از حقوق کاربران دنبال محدودیت اینترنت نیست.
تقی‌پور: طرح صیانت از حقوق کاربران به دنبال محدودیت اینترنت نیست


رضا تقی‌پور در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۷۵ آیین‌نامه در تذکری اظهار کرد: یکی از همکاران ما در نطق خود نسبت سویی به طرح حقوق کاربران داد نکته‌ای خلاف واقع بیان کرد که این طرح دنبال محدودیت اینترنت است چنین چیزی صحت ندارد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، رضا تقی‌پور ادامه داد: ما در حال بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در کمیسیون مشترک هستیم علی‌رغم تمامی شیطنت‌های رسانه‌ای جلسات کمیسیون به صورت تصویری زنده پخش می‌شود توصیه‌مان این است که پخش زنده تصویری درباره جلسات صحن مجلس شورای اسلامی و سایر کمیسیون‌ها هم تسری پیدا کند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: اگر هر کدام از نمایندگان پیشنهادی درباره این طرح دارند به کمیسیون ارائه دهند تلاش کمیسیون آن است که این موضوع تقویت شده نه این‌که محدودیت ایجاد شود چون صیانت از حقوق مردم وظیفه ما است. نمایندگان هم به این موضوع توجه ویژه دارند.
کد مطلب: 66646
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«​​​​​​​رئیس کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی تاکید کرد که طرح حمایت از حقوق کاربران دنبال محدودیت اینترنت نیست.»
من میگم ، شما میگید ، اما گمان می کنید کسی باور دارد؟ سرعت آنچنان کاهش یافته که نیازی به هیچ محدودیت نیست ، برادر ، بزرگوار ، با اینگونه برخوردها ، بدون شک همه با هم لطمه خواهیم دید . از دنیا و علوم روز دور خواهیم ماند ، تجارت و روابط اقتصادی هم که امروزه بستر عمده اش شده اینترنت ، حال ما چگونه می خواهیم به نتیجه مطلوب برسیم ؟ از قدیم گفتن دوصد گفتار چو نیم کردار نیست .
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای