۰
plusresetminus
شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

نسخه غیررایگان توییتر چه قابلیت‌هایی دارد؟

ایتنا - توئیتر آبی یک نسخه پولی از توئیتر اصلی است در حال حاضر تنها در دو کشور استرالیا و کانادا قابلیت فعال سازی دارد و به کاربران امکانات بیشتری را ارائه می کند.
نسخه غیررایگان توییتر چه قابلیت‌هایی دارد؟

توئیتر به طور منظم ویژگی‌های جدید را قبل از عرضه رسمی آزمایش می‌کند، اما این شرکت در حال ایجاد روش جدیدی برای برخی افراد است تا قبل از دیگران ویژگی‌های جدید را آزمایش کنند. روز چهارشنبه، این شبکه اجتماعی اعلام کرد که مشترکین سرویس پولی توئیتر آبی تحت یک بنر جدید Labs به برخی از ویژگی‌های جدید دسترسی زودهنگام خواهند داشت.

اگر با ویژگی‌های YouTube's Labs برای مشترکین Premium آشنا هستید، به نظر می‌رسد این قابلیت نیز مدل مشابهی از YouTube's Labs باشد. از ویژگی‌های جدید توئیتر می‌توان به مکالمات پین‌شده در iOS اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد مکالمات دایرکت مسیج را به بالای لیست پین کنید و علاه بر این امکان ارسال ویدئو‌های طولانی‌تر را در نسخه وب دارد.

کاربران تنها در یک صورت می‎توانند در توئیتر آبی مشترک شوند که از iOS استفاده کرده و در کانادا و استرالیا شاکن باشند. ویژگی‌های Labs هنوز به طور گسترده در دسترس همه کاربران نیستند. توئیتر قول داده است که به زودی Labs در کشور‌های بیشتری در دسترس قرار بگیرد. این شرکت در وب‌سایت خود می‌گوید که توئیتر آبی در آینده در مناطق دیگری برای نسخه اندروید و وب در دسترس خواهد بود.

منبع: برنا
کد مطلب: 66600
برچسب ها: توییتر
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام