۰
plusresetminus
چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

گوگل تغییری عمده در جست‌وجوی موبایل انجام داد

ایتنا - به جای نشان دادن دکمه بعدی (next)، یا بیشتر ببینید (see more) یا لیستی از حروف O در کلمه GOOGLE برای نمایش نتایج بیشتر، از این به بعد از اسکرول بی‌انتها استفاده خواهد شد.
گوگل تغییری عمده در جست‌وجوی موبایل انجام داد
گوگل یکی از عمده‌ترین تغییراتش را در مسیر ارائه اطلاعات در نتایج جست‌وجوها برای کاربران موبایل انجام داد. بدین ترتیب به جای نشان دادن دکمه بعدی (next)، یا بیشتر ببینید (see more) یا لیستی از حروف O در کلمه GOOGLE برای نمایش نتایج بیشتر، از این به بعد از اسکرول بی‌انتها استفاده خواهد شد. این آینده‌ای است که گوگل به آن «اسکرول کردن پیوسته» می‌گوید.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل ازسایت اسلش‌گیر، نیرو آناند (مدیر محصولات برای بخش جست‌وجوی گوگل) گفت: «اکنون ما با افزودن اسکرولینگ پیوسته برای دستگاههای موبایل، مرور نتایج جست‌وجوها را یکدست‌تر و شهودی‎‌تر می‌کنیم». «اکنون، وقتی شما به پایین صفحه جست‌وجوهای نتایج در گوشیتان می‌رسید، مجموعه نتایج بعدی به طور اتوماتیک با اطلاعات مرتبط نمایش داده خواهد شد».
 
جستجوی گوگل

در این حالت، وقتی کاربر با استفاده از اسمارتفونش مشغول جست‌وجو با گوگل است، بارگیری نتایج مضاعف بر روی دستگاه به طور اتوماتیک انجام خواهد شد بدون اینکه بلافاصله گزینه‌ای برای اسکرول کردن در صفحات نمایش داده خواهد.
به نظر می‌رسد که این قابلیت هنوز به عنوان حالت پیش‌فرض در مرورگرهای دسکتاپ عرضه نشده است و کاربران در انتهای صفحه اول جست‌جوها باز هم Gooooooogle را می‌بینند.
 
تازه‌ترین خبرها گویای آن است که این حالت اسکرولینگ جست‌وجو ابتدا در کشورهای انگلیسی‌زبان ظاهر خواهد شد و با دستگاه‌های موبایل در ایالات متحده آغاز می‌شود.
البته گوگل اعلام کرده است که این قابلیت به تدریج ارائه می‌شود.
 
 
کد مطلب: 66477
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر