۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۴

اختلال جهانی در واتس اپ و هجوم کاربران به سوی تلگرام

ایتنا - حساب رسمی تلگرام در توییتر، در پستی اعلام کرد که به دلیل قطعی واتس‌اپ، کاربران بسیاری به سوی این سرویس‌دهنده پیام‌رسان آمده‌اند.
اختلال جهانی در واتس اپ و هجوم کاربران به سوی تلگرام

در پی بروز اختلال کامل در پیام‌رسان واتس اپ و همچنین اینستاگرام، دسترسی به این دو برنامه از سوی میلیون‌ها کاربر غیرممکن شده است.

به گزارش ایتنا، این قطعی جهانی دو برنامه مذکور که در غروب روز دوشنبه به وقت ایران اتفاق افتاد، موجب اختلال در فعالیت و ارتباطات کاربران زیادی شد، در حالی که هنوز توضیح رسمی از سوی شرکت فیس بوک(مالک این دو برنامه) ارائه نشده است،‌ ضمن اینکه جسته و گریخته شایعاتی در خصوص امکان هک شدن فیس بوک نیز منتشر می‌گردد.

همین اختلال باعث شده که شمار زیادی از کاربران واتساپ به سوی پیام‌رسان تلگرام مهاجرت کنند و همین امر، برای تلگرام نیز دردسرساز شده است.
البته بنا به گفته حساب رسمی تلگرام در توییتر، این فشار چندان قابل توجه نیست و صرفا کمی کندی در برخی نقاط محدود ایجاد شده است.
 

حساب رسمی تلگرام در توییتر، در پستی اعلام کرد که به دلیل قطعی واتس‌اپ، کاربران بسیاری به سوی این سرویس‌دهنده پیام‌رسان آمده‌اند.
تلگرام ضمن خوشامد به کاربران جدید خود، همچنین افزوده که به همین دلیل بخشی از کاربران، کندی سرعت را تجربه می‌کنند، اما این مسئله به شکل جهانی همه کاربران این پیام‌رسان را تحت تاثیر قرار نداده است.
 
گفتنی است رقابت بین دو پیام‌رسان تلگرام و واتس اپ همواره در رسانه‌ها مطرح بوده است.
 
 
کد مطلب: 66337
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام