۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

زمان عرضه مک‌بوک پرو مشخص شد

ایتنا - اپل قبلاً مک بوک پروهای ۱۳ و ۱۶ اینچی عرضه کرده و احتمال می‌رود امسال مک بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی با قاب بازطراحی شده و پورت های اچ دی ام آی و کارت اس دی را روانه بازار کند.
زمان عرضه مک‌بوک پرو مشخص شد

بعد از به‌روزرسانی آیفون، آیپد و ساعت اپل، گفته می‌شود این شرکت به دنبال عرضه مدل جدیدی از لپ‌تاپ مک بوک پرو در پاییز سال جاری میلادی است.

به گزارش ایتنا از مهر، مدتی است در مورد عرضه مک بوک پروی تازه شایعات فراوانی شنیده می‌شود و از جمله ادعا شده که طراحی این لپ‌تاپ بسیار ارتقا یافته است.

گفته می‌شود لپ تاپ تازه مک بوک پرو مجهز به تراشه‌ام ۱ ایکس بوده و احتمالاً تا یک ماه دیگر در بازار خواهد بود. اپل معمولاً رویدادهای خبری خود برای معرفی مدل‌های تازه رایانه‌های مک را در ماه‌های اکتبر و نوامبر برگزار می‌کند و آخرین بار در نوامبر سال گذشته اولین رایانه مک مبتنی بر تراشه‌ام ۱ عرضه شد.

برخی منابع می‌گویند مک بوک پروی جدید در دو مدل مبتنی بر تراشه M۱X عرضه می‌شود. در هر دو مدل از پردازنده ده هسته‌ای استفاده شده که هشت هسته برای ارتقای عملکرد و دو هسته برای ارتقای کارایی در نظر گرفته شده‌اند. تفاوت این دو مدل در قدرت پردازش گرافیکی آنهاست که یکی دارای پردازنده گرافیکی ۱۶ هسته‌ای و دیگری دارای پردازنده گرافیکی ۳۲ هسته‌ای خواهد بود.

اپل قبلاً مک بوک پروهای ۱۳ و ۱۶ اینچی عرضه کرده و احتمال می‌رود امسال مک بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی با قاب بازطراحی شده و پورت های اچ دی ام آی و کارت اس دی را روانه بازار کند.
کد مطلب: 66334
برچسب ها: مک بوک لپ تاپ اپل
نام شما
آدرس ايميل شما