d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - گزینه 5 ترابایتی جدید Google One خلاء بزرگ بین طرح‌های ذخیره‌سازی داده‌ها را پر می‌کند
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۳

گزینه 5 ترابایتی جدید Google One خلاء بزرگ بین طرح‌های ذخیره‌سازی داده‌ها را پر می‌کند

ایتنا - این تغییر بی‌سروصدا پس از آن رخ داد که گوگل در سال جاری به قابلیت ذخیره‌سازی رایگان نامحدود فشرده‌سازی‌شده Photos پایان داد، که باعث شد از ویدئوها و عکس‌های بسیاری کاربران ناگهان در معرض بدون محل ذخیره ماندن قرار گیرد.
گزینه 5 ترابایتی جدید Google One خلاء بزرگ بین طرح‌های ذخیره‌سازی داده‌ها را پر می‌کند
گوگل وان (طرح آبونمان این شرکت که شامل فضای ذخیره‌سازی ابری می‌شود) یک طرح 5TB جدید را برای کسانی که نیاز به بیش از 2TB نیاز دارند ولی مایل به پرداخت پول برای بالاترین سطح بعدی، یعنی 10TB، نیستند اضافه کرده است. این گزینه جدید 5TB به طرحهای کوچکتر موجود، از جمله گزینه‌های 100GB و 200GB، و همچنین طرحهای عظیم 20TB و 30TB می‌پیوندد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، تاکنون گوگل وان یک سری نه چندان یکدست از طرحهای ذخیره‌سازی ابری داشته است: شما می‌توانید 100GB، 200GB را تهیه کنید، یا مستقیماً به 2TB جهش کنید. اگر 2TB کافی نبود، گزینه بعدی شما گزینه به مراتب بالاتر 10TB بود، که ممکن است برای برخی از کاربران بیش از حد نیاز باشد. در اینجاست که طرح ذخیره ابری جدید 5 ترابایتی وارد صحنه شد.
 
این تغییر بی‌سروصدا پس از آن رخ داد که گوگل در سال جاری به قابلیت ذخیره‌سازی رایگان نامحدود فشرده‌سازی‌شده Photos پایان داد، که باعث شد از ویدئوها و عکس‌های بسیاری کاربران ناگهان در معرض بدون محل ذخیره ماندن قرار گیرد. و به اینها اضافه کنید هر آنچه در جیمیل و Drive دارید. در نتیجه، برخی از کاربران گوگل ناچار به خرید طرحهای گوگل وان برای تقویت ظرفیت ذخیره‌سازی‌شان شدند.
 

بهای طرح 2TB ماهانه حدود 10 دلار است، که برای بسیاری از کاربران کفایت می‌کند، ولی تنها گزینه بعد از آن – تا پیش از این – جهش عظیم به طرح 10TB به قیمت ماهانه حدود 50 دلار بود. طرح 5TB این خلاء را با ماهانه در حدود 25 دلار، یا با اندکی تخفیف برای طرح یک ساله آن 250 دلار، پر می‌کند.
 
همانند طرح 2 ترابایتی، مشترکان گوگل وان که یک طرح 5 ترابایتی را خریداری کنند از هر خریدشان از Google Store ده درصد به صورت اعتبار Store دریافت خواهند کرد، به یک VPN برای اسمارتفون‌های اندرویدی دسترسی خواهند یافت، در استفاده از پشتیبانی گوگل در اولویت خواهند بود، و از برخی مزایای دیگر بهره‌مند می‌شوند. 
 
کد مطلب: 66148
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام