d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - آیفون 13 رایگان برای مشترکان AT&T!
۱
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

آیفون 13 رایگان برای مشترکان AT&T!

ایتنا - ​​​​​​​شرکت AT&T اعلام کرد گوشی جدید آیفون ۱۳ را به مشتریان جدید و فعلی که واجد شرایط بوده و طرحهای دیتای نامحدود دارند، به رایگان عرضه می کند.
آیفون 13 رایگان برای مشترکان AT&T!


شرکت AT&T در بیانیه ای اعلام کرد مشترکانی که خواستار دریافت آیفون ۱۳ باشند، یک هزینه ماهانه برای این گوشی پرداخت می کنند که با اعتبار تخصیص یافته برای آنها جبران می شود و این گوشی را برای آنها مجانی می کند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، قیمت مدل آیفون پرو ۹۹۹ دلار است با این حال شرکت AT&T حاضر است برای کمک به رشد مشترکانش این هزینه را متحمل شود. این شرکت از زمانی که فعالیتهای سرگرمی "وارنر مدیا" را واگذار کرد و به ریشه های خود به عنوان یک شرکت مخابراتی متمرکز به خدمات بی سیم و پهنای باند بازگشت، رشد مشترکان را اولویت اصلی خود قرار داده است.

جنگ قیمت "طرح دیتا" سابق بر این خط اصلی رقابت میان اپراتورهای تلفن همراه بود اما اکنون جای خود را به تخفیف و عرضه رایگان گوشی داده است. شرکت AT&T در این عرصه پیشتاز بوده و گوشیها را به رایگان یا با تخفیف سنگین به همه مشتریانی که مشترک طرح دیتای نامحدود هستند، عرضه می کند.

شرکت تی موبایل یو اس برای مبارزه برای سهم بازار این اقدام را دنبال کرده است در حالی که شرکت وریزون گوشیهای رایگان و تخفیفهای چشمگیر را در قالب پیشنهادهای محدود عرضه کرده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، دادن گوشی مجانی تاثیر مستقیمی روی رشد مشترکان داشته و شرکت AT&T در سه ماهه گذشته بزرگترین رشد را در شمار مشترکان تلفن همراه داشت و ۷۸۹ هزار مشتری در سه ماهه دوم اضافه کرد که فراتر از ۶۲۷ هزار مشتری جدید در تی موبایل بود. وریزون که اپراتور تلفن همراه شماره یک آمریکاست، کوچکترین رشد مشترکان را داشت.
کد مطلب: 66113
برچسب ها: AT&T گوشی هوشمند
نام شما
آدرس ايميل شما


mesi
feedback
Iran, Islamic Republic of
رایگان که نه با پول خود مشتریان مهمونشون میکنه...
میاد یه قرارداد چند ساله با مشتری میبنده و طرح های مکالمه و گرون رو به مشتری تحمیل میکنه.
مثلا یه at&tماهانه 5 گیگ اینترنت با مکالمه 400 دقیقه ای رو به قیمت 100 دلار میده.همین طرح رو مثال یه شرکت دیگه که با قیمت 25 دلار میده یعنی شرکت At&t خیلی راحت شما رو محدود میکنه و مجبور هستین حداقل تا 2 سال این شرکت رو تحمل کنید تا قرارداد تموم بشه.شما اگر بعد از حتی چند روز درخواست فسخ قرار داد بدید شرکت از شما غرامت بالای 400 دلار میخواد.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام