۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

آمازون ۱۵ هزار کارمند جدید استخدام می‌کند

ایتنا - ​​​​​​​شرکت آمازون کانادا پاییز امسال در راستای برنامه های توسعه خود ۱۵ هزار کارمند جدید برای بخش انبار و توزیع در سراسر این کشور استخدام می کند.
آمازون ۱۵ هزار کارمند جدید استخدام می‌کند


این غول تجارت الکترونیکی اعلام کرد دستمزد پایه برای کارمندان ساعتی خط مقدم خود در کانادا را به ساعتی ۱۷ تا ۲۱.۵ دلار در ساعت افزایش می دهد که بالاتر از حدود ۱۶ دلار فعلی است. همچنین کارمندان فعلی ۱.۶۰ تا ۲.۲۰ دلار در ساعت بیشتر دریافت خواهند کرد که این افزایش حقوق بلافاصله و صرفنظر از مدت زمانی که آنها در این شرکت مشغول به کار شده اند، اجرایی می شود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، سومگا کوما، مدیر فعالیتهای انجام سفارشات مشتری در آمازون کانادا در مصاحبه ای گفت: ما به سرعت در این کشور رشد می کنیم. کسب و کار ما توسعه زیادی پیدا کرده و ما خواهان آن هستیم که همچنان به مشتریانمان متمرکز بمانیم و برای این منظور به استخدام و تعلیم استعدادها نیاز داریم.

آمازون کانادا در حال حاضر ۲۵ هزار کارمند تمام وقت و نیمه وقت در پنج ایالت این کشور دارد. این شرکت به دلیل همه گیری کووید ۱۹ و رونق خرید آنلاین، رشد سریعی پیدا کرده است. آمازون اکنون ۴۶ انبار و تاسیسات لجستیک و تحویل کالا در کانادا دارد در حالی که اواسط سال سال میلادی گذشته ۳۰ مرکز داشت. انتظار می رود برنامه های رشد بیشتری تا پایان سال میلادی جاری اعلام شوند.

برنامه های توسعه آمازون در حالی اعلام می شود که کمبود قابل توجه نیروی کار در بعضی از بخشهای اقتصاد وجود دارد. طبق آمار کانادا، این کشور در اوت ۹۰ هزار و ۲۰۰ شغل ایجاد کرد و نرخ بیکاری را به ۷.۱ درصد رساند که پایینترین سطح از زمان آغاز همه گیری در سال گذشته است.

آمازون اوایل امسال اعلام کرد دستمزد کارمندان جدیدی که در آمریکا استخدام می کند را به ساعتی ۱۷ دلار افزایش می دهد و به دنبال استخدام ۷۵ هزار کارمند جدید در این کشور است. این شرکت اعلام کرده که به همه کارمندانش فارغ از سمت و موقعیت شغلی شان، دسترسی به خدمات پزشکی، دندان پزشکی و چشم پزشکی و همچنین برنامه های آموزش و تعلیم را عرضه می کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون همچنین به کارمندان جدید و فعلی که گواهی واکسیناسیون کووید ۱۹ ارائه دهند، ۱۰۰ دلار پاداش می دهد. این شرکت با شیوع ویروس کرونا در چندین مرکز خود در دوران همه گیری روبرو شد با این حال واکسیناسیون را برای کارمندانش اجباری نکرده است.
کد مطلب: 66092
برچسب ها: آمازون
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير