۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳

قابلیت جدید google meet برای مقابله با صداهای مزاحم

ایتنا - ​​​​​​​Google Meet از بهترین سرویس‌های برگزاری جلسات آنلاین است. این سرویس قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و برگزاری جلسات را آسان کرده است.
قابلیت جدید google meet برای مقابله با صداهای مزاحم


همه ما در جلساتی بوده‌ایم که در آن‌یک نفر برای همه پژواک ایجاد می‌کند. در حال حاضر، گوگل اعلام کرده است که قصد دارد با هشدار دادن به شما که در حال ایجاد صدا برای دیگران هستید، از این مشکل جلوگیری کند. دیگر نیازی نیست جلسه را به تعویق بیندازید تا به آن شخص اجازه دهید آنچه در جریان است، انجام دهید. 

Google Meet قبلاً سعی کرده با کنترل صدا و حذف آن، اکو را برطرف کند. هرچقدر هم که گوگل تلاش کند، گاهی اوقات صدایی اتفاق می‌افتد. در صورت به‌روزرسانی جدید در Google Meet، اگر سایر شرکت‌کنندگان در تماس یک پژواک قابل‌توجه از سیستم شما بشنوند، سرویس ویدئو کنفرانس به شما هشدار می‌دهد.

دفعه بعد که جلسه‌ای را شروع می‌کنید، نرم‌افزار یک نقطه قرمز روی دکمه گزینه‌های بیشتر به شما نشان می‌دهد تا به شما اطلاع دهد که دیگران ممکن است پژواکی را بشنوند. همچنین یک پیام متنی در مورد مشکل دریافت خواهید کرد. اگر روی اعلان کلیک کنید، به صفحه راهنمای Google Meet منتقل می‌شوید که مراحل توصیه‌شده برای حذف اکو را در اختیار شما قرار می‌دهد.


منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا
کد مطلب: 65960
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای