d21'; ?> ايتنا - اجبار برای استفاده از ماسک برای کارکنان انبارهای آمازون - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اجبار برای استفاده از ماسک برای کارکنان انبارهای آمازون

16 مرداد 1400 ساعت 10:31

ایتنا - شرکت آمازون در واکنش به شیوع کرونای دلتا، استفاده از ماسک برای کارکنان انبارهای خود در آمریکا را اجباری کرد.
بزرگترین فروشنده آنلاین جهان در اطلاعیه ای به کارمندانش اعلام کرد کارکنان در انبارها و سایر مکانهای لجستیک در آمریکا باید از روز دوشنبه دوباره از ماسک استفاده کنند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، آمازون در ماه‌های اخیر تدابیر سلامتی کووید ۱۹ را تسهیل کرده بود. از اواخر ماه مه کارمندان واکسینه شده اجازه پیدا کرده بودند در محل کار دیگر از ماسک استفاده نکنند. این شرکت تست ویروس کرونا و سنجش دمای بدن در محل کار را حذف کرده و موانع فیزیکی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در انبارهایش را کنار گذاشته است.

الزام به استفاده مجدد از ماسک شامل کارکنان اداری آمازون نمی شود. آمازون پنج شنبه گذشته بازگشت کارکنان اداری خود به محل کار را تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخت. قرار بود کارمندان آمازون از سپتامبر حداقل سه روز در هفته را در محل کار سپری کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون واکسن را برای کارکنانش اجباری نکرده است. این شرکت که دومین کارفرمای بزرگ آمریکا پس از شرکت والمارت است، هزاران کارمند در مناطقی دارد که نرخ واکسیناسیون نسبتا پایینی دارند. برخی در انبارهای آمازون تصور می کنند الزام به واکسینه شدن به خروج انبوه کارمندان از این شرکت منجر خواهد شد.


کد مطلب: 65704

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/65704/اجبار-استفاده-ماسک-کارکنان-انبارهای-آمازون

ايتنا
  https://www.itna.ir