۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

تصمیم گوگل مبنی بر توسعه برنامه تست بتای اندروید اوتو نهایی شد

ایتنا- گوگل بالاخره نسخه بتای سیستم عامل اندروید را برای تمامی کاربران عرضه کرد و اشخاص در صورت تمایل می‌توانند به برنامه تست این سیستم عامل بپیوندند.
تصمیم گوگل مبنی بر توسعه برنامه تست بتای اندروید اوتو نهایی شد
شرکت گوگل بالاخره نسخه بتای سیستم عامل اندروید را برای تمامی کاربران عرضه کرد و اشخاص در صورت تمایل می‌توانند به برنامه تست این سیستم عامل بپیوندند.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، گوگل از مدت‌ها پیش برنامه بتای اندروید اوتو را به کاربران عرضه کرده بود، اما پیوستن به این برنامه تا به امروز برای کاربران تقریبا غیرممکن بود، و در نتیجه، آن دسته از افرادی که سعی در شرکت در این برنامه را داشتند اغلب پیام خطا دریافت می‌کردند.
 
با این حال به نظر می‌رسد که گوگل این مشکل را حل کرده و برنامه بتای اندروید اوتو هم اکنون برای تمامی کاربران سیستم عامل اندروید که حاضرند باگ‌های مختلف این سیستم را به جان خریده و در عوض قابلیت‌های مهم آن را پیش از عرضه در نسخه پایدار تست کنند، در دسترس قرار گرفته است.
 
 
 
گوگل در صفحه پشتیبانی خود در رابطه با این برنامه اظهار داشته است که: «شما به عنوان یک بتا تستر می‌توانید به ما در ساخت نسخه‌ای بهتر از اندروید اوتو کمک کنید. شما می‌توانید در مکانی که زندگی کنید نحوه کار کردن قابلیت‌های جدید را با تلفن همراه و خودروی خود تست کنید. همچنین شما وقتی بازخوردتان را با ما در میان بگذارید، ما از آن برای برنامه‌ریزی بهینه‌سازی‌ها در نسخه‌های آینده استفاده خواهیم کرد.»
 
شما برای پیوستن به این برنامه می‌بایست به صفحه  https://play.google.com/apps/testing/com.google.android.projection.gearhead/ مراجعه کرده و سپس دکمه Become a tester با بزنید و نسخه بتای اندروید اوتو را از پلی استور دانلود کنید.
البته اگر در میانه راه تصمیم‌تان عوض شد کافی است صفحه یاد شده را ترک کنید.
 
گوگل با نزدیک شدن به تاریخ عرضه اندروید 12 قصد دارد تا از مشکلاتی که سال گذشته برای عرضه اندروید 11 به وجود آمد دوری کند.
این سیستم عامل از همان ابتدا به شدت نقص داشت و اندروید اوتو نیز در عین حال از باگ‌های زیادی رنج می‌برد. مشکلات صوتی این سیستم عامل و نرم افزارهای غایب در آن نیز اوضاع را بدتر کرده بود. حتی در برخی موارد این سیستم عامل دستگاه هایی نظیر پیکسل 3 XL را سافت بریک کرده بود. گوگل برای جلوگیری از تکرار این مشکل قصد دارد تا تست این سیستم عامل را از قبل گسترده‌تر کند.
 
کد مطلب: 65582
برچسب ها: گوگل
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام