۲
plusresetminus
جمعه ۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

قابلیت ناپدید شدن به واتس‌اپ افزوده می‌شود

ایتنا - شبکه اجتماعی واتس‌اپ قابلیت های جدیدی مانند حالت ناپدید شدن را برای استفاده بهتر کاربران به این پلتفرم اضافه می کند.
قابلیت ناپدید شدن به واتس‌اپ افزوده می‌شود

پیامرسان محبوب واتس‌اپ، یکی از شبکه‌های اجتماعی است که در کاربران بسیاری در سراسر جهان از این پلتفرم استفاده می‌کنند. از قابلیت‌هایی که باعث شده واتس‌اپ به یکی از پر کاربرترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شود، ویژگی تماس صوتی و تصویری است که کاربران خصوصا در شرایط کرونایی و قرنطینه توانستند از آن استفاده کنند.

قابلیت جدید واتس‌اپ
واتس‌اپ تاکنون قابلیت‌های بسیاری را به این پلتفرم اضافه کرده تا کاربران تجربه بهتری در استفاده از آن و ارسال و دریافت پیام داشته باشند. این شبکه اجتماعی به تازگی قابلیت جدیدی را اضافه کرده که واتس‌اپ را به اینستاگرام شبیه می‌کند.

تاکنون محتوایی که در واتس‌اپ ارسال و دریافت می‌شد در حافظه گوشی ذخیره می‌شد و فضایی را اشغال می‌کرد، با این ویژگی جدید حافظه تلفن‌ها با تصاویر دریافت شده از طریق واتس‌اپ پر نمی‌شود، زیرا برنامه ویژگی مشاهده یکبار تصاویر و ویدئو‌ها را دریافت کرده است. به گفته WABetaInfo، ویژگی جدید به فرستنده امکان می‌دهد محتوا‌هایی را که گیرندگان فقط یک بار می‌توانند مشاهده کنند، مستقیماً به Instagram ارسال کند.

حالت ناپدید شدن و قابلیت یکبار مشاهده به واتس‌اپ می آیند

برای کاربران اندروید و آیفون
ویژگی جدید به کاربر اجازه می‌دهد بررسی کند که آیا گیرنده پیام تصویر را دیده یا خیر. این سایت اضافه کرد که این ویژگی برای تلفن‌های با سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. این ویژگی هنوز در مراحل اولیه است و ممکن است تا زمان موفقیت آمیز بودن در دسترس همه کاربران نباشد، زیرا این تجربه شامل تعداد محدودی کاربر است که می‌توانند از آن استفاده کرده و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

به گفته سایت، در صورت موفقیت آمیز بودن نسخه بتا، این ویژگی در اختیار تمامی کاربران واتس‌اپ قرار خواهد گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: 65313
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام