۰
plusresetminus
جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

تبلیغات وارد سرویس Reels اینستاگرام می‌شوند

ایتنا - فیس‌بوک تبلیغات را برای کاربران جهانی سرویس Reels اینستاگرام راه‌اندازی کرد.
تبلیغات وارد سرویس Reels اینستاگرام می‌شوند


این شرکت رسانه اجتماعی که قصد دارد درآمدزایی از سرویس Reels اینستاگرام داشته باشد، آزمایش تبلیغات در این سرویس ویدیویی کوتاه را در آوریل در کشورهای هند، برزیل، آلمان و استرالیا آغاز کرده بود. این آزمایش با برندهایی نظیر بی ام و، لوییس ویتون، نت فلیکس و اوبر انجام گرفت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، جاستین اوسوفکسی، مدیر عملیات اینستاگرام گفت: ما  Reels را راه فوق العاده‌ای برای کشف محتوای جدید در اینستاگرام می‌بینیم و بنابراین تبلیغات هم مناسب آن است. همه برندها از کوچک تا بزرگ از این شکل خلاقانه جدید در فضایی که افراد در آن سرگرم شده اند، می توانند بهره ببرند.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت اعلام کرد تبلیغات Reels که حداکثر ۳۰ ثانیه خواهند بود، بین هر کلیپ ویدیویی در Reels ظاهر خواهند شد.

فیس‌بوک پیش از این اعلام کرده بود به تبلیغات کنندگان اجازه می‌دهد بخش‌های محتوای ویدیویی که می خواهند تبلیغاتش در آنجا نمایش داده شود مانند ویدیوهایی درباره کودکان و ترتیب کودکان، حیوانات و سگ و گربه یا فیتنس و ورزش را انتخاب کنند. این بزرگترین اقدام فیس بوک در فراهم کردن امکان تبلیغات برندها به همراه محتوا است. تبلیغات کنندگان معمولا از فیس‌بوک برای هدف گرفتن کاربران بر اساس علایقشان استفاده می کنند.
کد مطلب: 65261
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای