۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

امکان پرداخت پول به حساب‌های محبوب در توییتر فعال شد

ایتنا- توییتر به تازگی قابلیت جدیدی را برای پرداخت پول به حساب‌های کاربری مشهور و محبوب در این پلتفرم فراهم کرده است.
امکان پرداخت پول به حساب‌های محبوب در توییتر فعال شد
توییتر به تازگی قابلیت جدیدی را برای پرداخت پول به حساب‌های کاربری مشهور و محبوب در این پلتفرم فراهم کرده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، توییتر به تازگی از قابلیت پرداخت پول به حساب‌های کاربری مورد علاقه در توییتر رونمایی کرد. این کمپانی به برخی از کاربران اجازه داده است تا صندوقی مجازی برای دریافت پول را در پروفایل خود فعال کنند و به این ترتیب کاربران می‌توانند به صورت درون برنامه‌ای به این حساب‌های کاربری پول بدهند.
 
توییتر اظهار داشته است که این قابلیت فعلا برای گروه محدودی از کاربران سراسر جهان که از توییتر انگلیسی استفاده می‌کنند فعال است. این کاربران در گروه‌های مختلفی نظیر سازندگان، روزنامه نگاران، سازمان‌های غیر انتفاعی و سایر اینفلوئنسر‌ها دسته بندی می‌شوند.
 
 
 
کاربرانی که به این قابلیت که به Tip Jar مشهور است دسترسی دارند، می‌تواند حساب کاربری خود را به Bandcamp، Cash App، Patreon، PayPal و Venmo متصل کنند. آن دسته از افرادی که از طریق iOS به پروفایل این کاربران دسترسی دارند می‌توانند به آنها پول پرداخت کنند و کاربران اندروید تنها می‌توانند از طریق Spaces به این قابلیت پرداخت پول دسترسی داشته باشند. همچنین توییتر از پول‌های پرداخت شده هیچ گونه پورسانتی برنمی دارند.
 
نسخه اولیه این قابلیت پیش از این در ماه مارس فعال شد و ایلیا براون به عنوان مدیر محصول توییتر اظهار داشت که این کمپانی در پی پیدا کردن راهی برای یکپارچه سازی این سیستم پرداخت پول به سرویس خود است زیرا بسیاری از کاربران در حال حاضر حساب‌های کاربری Venmo و Cash App خود را معرفی کرده اند.
 
البته توییتر به غیر از این قابلیت، ویژگی‌های دیگری را برای کسب درآمد اینفلوئنسرهای خود در خارج از این پلتفرم در نظر گرفته است. این کمپانی در ابتدای هفته جاری اظهار داشت که به برخی از کاربران اجازه می‌دهد که در محیط چت روم صوتی Spaces به فروش تیکت‌ها بپردازند. همچنین این شبکه اجتماعی در پی آن است که با عرضه قابلیتی به نام super follows به کاربران خود اجازه بدهد که از توییت هایشان کسب در آمد کنند.
کد مطلب: 64914
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام