۰
plusresetminus
سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

حداکثر قیمت اینترنت برای اقشار کم درآمد در نیویورک

ایتنا- مقامات ایالت نیویورک در قالب لایحه‌ای قیمت پایه بسته‌های اینترنت را برای اقشار کم در آمد به میزان قابل توجهی کاهش دادند.
حداکثر قیمت اینترنت برای اقشار کم درآمد در نیویورک
مقامات ایالت نیویورک در قالب لایحه‌ای قیمت پایه بسته‌های اینترنت را برای اقشار کم در آمد به میزان قابل توجهی کاهش دادند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، بلومبرگ مدعی شده است که اندرو کوومو به عنوان فرماندار نیویورک به تازگی با امضای لایحه‌ای تمامی تامین کنندگان اینترنت را به عرضه بسته اینترنت 15 دلاری در ماه برای اقشار کم درآمد موظف کرد.
 
به این ترتیب با اجرای این لایحه قیمت اینترنت خانگی به صورت قابل توجهی برای 7 میلیون نفر ذی نفع که تشکیل دهنده 2.7 میلیون خانواده هستند، کاهش پیدا می‌کند. جالب است بدانید که قیمت پایه بسته‌های اینترنت در حال حاضر از ماهانه 50 دلار شروع می‌شود.
 
 
 
علاوه بر این تامین کنندگان اینترنت می‌بایست سرعت اینترنت را برای این اقشار به 25 مگابیت بر ثانیه برسانند و اگر برنامه پایه فعلی آنها سرعتی بیشتر از عدد ذکر شده را اعلام می‌کند، باید آن را حفظ کنند. در این لایحه ذکر شده است که در شهرهایی اصلی مانند شهر نیویورک که سرعت اینترنت بالاتر است، قیمت می‌تواند برای سرعت‌های بیشتر از 200 مگابیت بر ثانیه به 20 دلار در کاه افزایش پیدا کند.
 
جالب است بدانید که 25 مگابیت بر ثانیه حداقل سرعت تعیین شده از سوی کمیسیون ارتباطات فدرال از سال 2015 است اما به تازگی گروهی از سناتورهای دو حزبی درخواست کرده اند تا سرعت دانلود و آپلود حداقل به 100 مگابیت بر ثانیه برسد. با این حال همچنان خانواده‌های کم در آمد برای دسترسی به این سرعت هزینه بسیار کمتری خواهند پرداخت.
 
مقامات این ایالت علاوه بر کاهش هزینه پایه اینترنت برای اقشار کم در آمد پرتال پهنای باند مقرون به صرفه‌ای را معرفی کردند که خانواده‌ها با استفاده از آن می‌توانند بسته‌های اینترنتی ارزان‌تر را در محل زندگی خود پیدا کنند. کوومو همچنین از همکاری با مدیر ارشد سابق گوگل به نام اریک اشمیت برای ارائه اینترنت رایگان به حدود 50 هزار دانش آموز مشغول به تحصیل در مناطق محروم خبر داد. تامین کنندگان اینترنت برای اعمال قیمت‌های جدید تنها 60 روز زمان دارند.
 
کد مطلب: 64742
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام