۰
plusresetminus
يکشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰
تا پایان 2021

نصب سیستم عامل هواوی روی 300 میلیون دستگاه

ایتنا- کمپانی هواوی تصمیم دارد تا تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل اندروید را تا پایان سال جاری میلادی به 300 میلیون دستگاه برساند.
نصب سیستم عامل هواوی روی 300 میلیون دستگاه
کمپانی هواوی تصمیم دارد تا تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل اندروید را تا پایان سال جاری میلادی به 300 میلیون دستگاه برساند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  gsmarena، همانطور که می‌دانید تحریم‌های دولت آمریکا علیه هواوی موجب قطع دسترسی این کمپانی به سیستم عامل اندروید و تمامی خدمات کمپانی گوگل شد. به همین خاطر هواوی نیز تصمیم گرفت تا برای رهایی از این تحریم‌ها سیستم عامل ویژه‌ای را برای تلفن‌های همراه هوشمند خود طراحی کند و آن را هارمونی بنامد.
 
به باور متخصصان، سیستم عامل هارمونی آینده اکوسیستم هواوی خواهد بود و این کمپانی برای توسعه آن هزینه‌های زیادی را متحمل شده است و البته تمامی این سرمایه گذاری‌ها نیز نتیجه بخش بودند. البته تا جلب اعتماد کاربران به این سیستم زمان زیادی باقی است اما هواوی تمام تلاش خود را جهت محقق کردن این امر به کار بسته است.
 
این غول فناوری به تازگی به روز رسانی جدیدی را در رابطه با پیشرفته‌های به دست آمده در مسیر توسعه این سیستم مطرح کرده و در آن مدعی شده است که تونسته 20 فروشنده سخت‌افزار و 280 کمپانی توسعه دهنده نرم‌افزار را برای کار بر روی شمار رو به رشد دستگاه‌های سیستم عامل هارمونی با خود همراه کند.
 
 
 
هدف کمپانی هواوی در مسیر توسعه سیستم عامل هواوی و مطرح کردن آن به عنوان رقیبی برای سیستم عامل اندروید، رسیدن به 300 میلیون دستگاه مجهز به این سیستم عامل در سال جاری است که 100 میلیون عدد از آنها به صورت out of the box از این سیستم پشتیبانی کنند.
 
ونگ چنگلو به عنوان مدیر بخش نرم‌افزار تجارت مصرف کننده هواوی در این رابطه اظهار داشته است که این سیستم عامل به منظور متحد کردن دستگاه‌های مختلف ایجاد شده است. البته این هماهنگی تنها شامل تلویزیون‌ها و تلفن‌های همراه هوشمند نخواهد بود زیرا این سیستم عامل به ذات بسیار فراگیر است.
 
 
هواوی در حال حاضر تایید کرده است که برخی از تلفن‌های همراه هوشمند این کمپانی به زودی به روز رسانی سیستم عامل هارمونی را دریافت خواهند کرد اما اطلاعات مرتبط با زمان بعدی و نوع دستگاه‌های پشتیبانی کننده از این سیستم عامل هنوز به کاربران عرضه نشده است.
 
کد مطلب: 64699
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام