۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

رفع آسیب پذیری روز صفر در ویندوز توسط مایکروسافت

ایتنا- به روز رسانی امنیتی مایکروسافت بیش از 100 اسیب پذیری را در ویندوز 10، ویندوز اکسچنج، مایکروسافت افیس و سایر نرم افزارها برطرف می‌کند.
رفع آسیب پذیری روز صفر در ویندوز توسط مایکروسافت
به روز رسانی امنیتی مایکروسافت بیش از 100 اسیب پذیری را در ویندوز 10، ویندوز اکسچنج، مایکروسافت افیس و سایر نرم افزارها برطرف می‌کند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  cnet، سیستم عامل ویندوز یک سیستم عامل محبوب است ولی از روز نخست تولید هر نسخه، مشکلاتی در آن وجود داشته است و شاید باور این موضوع برای بسیاری دشوار باشد که برخی از این مشکلات هنوز به صورت کامل رفع نشده‌اند.
 
مایکروسافت در روز سه شنبه در قالب یک به روز رسانی امنیتی وصله‌ای را برای رفع 100 آسیب پذیری امنیتی در نرم افزارهایی نظیر ویندوز 10، مایکروسافت اکسچنج، مایکروسافت آژور و مایکروسافت آفیس عرضه کرد.
 
 
گزارش‌های به دست آمده از مرکز امنیتی کسپرسکی حاکی از آن است که این نقص‌ها شامل پنج آسیب پذیری روز صفر بودند که یکی از آنها به صورت گسترده مورد سو استفاده قرار گرفته بود.
 
گفته می‌شود که این آسیب پذیری یک نقص تشدید امتیاز بوه است که هکر می‌توانسته از آن به همراه سایر نقص‌های مرورگر برای دسترسی به فایل‌های قربانی استفاده کند.
 
به روز رسانی امنیتی ماه آوریل به صورت خودکار برای دستگاه ویندوزی شما عرضه خواهد شد. شما همچنین می‌توانید با رفتن به ادرس Start  > Settings  > Update & Security  > Windows Update و سپس کلیک روی Check for updates این به روز رسانی را به صورت دستی دریافت کنید.
 
کد مطلب: 64698
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام