۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

اطلاعات نهایی درباره نسخه اندروید کلاب هاوس

ایتنا- تخمین‌ها حاکی از آن است که نسخه اندروید شبکه اجتماعی کلاب هاوس در نیمه تابستان سال 2021 میلادی برای کاربران این پلتفرم عرضه خواهد شد.
اطلاعات نهایی درباره نسخه اندروید کلاب هاوس
تخمین‌ها حاکی از آن است که نسخه اندروید شبکه اجتماعی کلاب هاوس در نیمه تابستان سال 2021 میلادی برای کاربران این پلتفرم عرضه خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از techradar، نرم‌افزار چت صوتی کلاب هاوس این روزها محبوبیت زیادی به دست آورده است اما شما برای ورود به این نرم‌افزار به یک دعوت نامه نیاز دارید. متاسفانه این نرم‌افزار هنوز برای اندروید عرضه نشده و کاربران این پلتفرم باید برای دسترسی به آن چند ماه صبر کنند.
 
کلاب هاوس در ژانویه 2021 اعلام کرد که به زودی روی نرم‌افزار اندروید این شبکه اجتماعی نیز کار خواهد کرد و این به معنای آن است که تیم این شبکه اجتماعی تا تاریخ یاد شده هنوز هیچ اقدامی درباره نسخه اندروید انجام نداده بود. هنوز مشخص نیست که توسعه دهندگان کلاب هاوس چه زمانی فرایند توسعه نسخه اندروید را شروع می‌کنند اما CNBC در اواخر فوریه گزارش کرد که کلاوب هاوس توسعه دهندگانی را برای شروع این کار استخدام کرده است.
 
 
 
هنوز زمان رسمی برای تاریخ نسخه رسمی اندروید در نظر گرفته نشده است. با این حال گزارش‌های TechCrunch خبر از آن دارند که پاول دیویسون به عنوان یکی از بنیان گذاران کلاب هاوس در ماه مارس اظهار داشته است که این تیم به سختی روی نرم‌افزار اندروید کلاب هاوس کار می‌کند اما برای عرضه آن چند ماه زمان لازم است.
 
به این ترتیب می‌توان تخمین زد که نسخه اندروید کلاب هاوس در حدود ماه مه به بعد عرضه خواهد شد و تاریخ عرضه رسمی این نرم‌افزار در میانه تابستان 2021 خواهد بود. هنوز نمی توان در این باره اطلاعات بیشتری به دست داد چرا که به نظر می‌رسد که حتی توصعه دهندگان کلاب هاوس نیز ایده درستی درباره زمان عرضه آن ندارند.
 
در آخر باید خاظر نشان کرد که نسخه‌های غیر رسمی کلاب هاوس هم اکنون در گوگل پلی وجود دارد که هیچ کدام از آنها از نظر امنیت تایید شده نیست. توصیه می‌شود که کاربران اندروید به هیچ عنوان از این نسخه‌های بی نام و نشان استفاده نکنند و تا زمان عرضه نسخه رسمی از سوی کلاب هاوس منتظر بمانند.
 
کد مطلب: 64643
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام