۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

خدمات پولی وارد کلاب هاوس می‌شوند

ایتنا - همه کاربران از روز دوشنبه قادر خواهند بود از طریق این پلتفرم پول ارسال کنند. امکان دریافت پول در ابتدا برای گروه آزمایشی کوچکی موجود خواهد بود و سپس برای سایر کاربران به صورت گسترده عرضه می شود.
خدمات پولی وارد کلاب هاوس می‌شوند

اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس اعلام کرد قابلیت درآمدزایی را برای تولیدکنندگان محتوا در این پلتفرم راه اندازی می‌کند و از درآمد آنها هیچ پولی دریافت نخواهد کرد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، همه کاربران از روز دوشنبه قادر خواهند بود از طریق این پلتفرم پول ارسال کنند. امکان دریافت پول در ابتدا برای گروه آزمایشی کوچکی موجود خواهد بود و سپس برای سایر کاربران به صورت گسترده عرضه می شود.

کاربران می توانند با کلیک روی گزینه "پول ارسال کن" برای تولیدکنندگان محتوا در کلاب هاوس پول ارسال کنند. این شرکت شبکه اجتماعی اعلام کرد شرکت استرایپ که شریک کلاب هاوس برای انجام خدمات پولی است، کارمزد اندکی از کاربران دریافت خواهد کرد.

اپلیکیشن شرکت کلاب هاوس که در سانفرانسیسکو مستقر است، به کاربران امکان می‌دهد در چت روم‌های صوتی گرد هم آمده و درباره موضوعات مختلف گفت و گو کنند. تازه‌واردها برای پیوستن به کلاب هاوس، باید از سوی کاربران فعلی دعوتنامه دریافت کنند.

شمار کاربران جهانی کلاب هاوس پس از این که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و ولاد تنف، مدیرعامل شرکت رابین هود در این پلتفرم به گفت‌وگو پرداختند، جهش پیدا کرد.

بر اساس گزارش رویترز، کلاب هاوس با وجود مقرراتی که علیه نژادپرستی، نفرت پراکنی و اطلاعات نادرست دارد از ابتدای سال میلادی جاری با انتقادهایی در خصوص زن ستیزی، یهودی ستیزی و اطلاعات نادرست درباره کووید ۱۹ در این پلتفرم روبرو شده است.
کد مطلب: 64605
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام