d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اصلاحیه‌های امنیتی برای ۸۲ آسیب‌پذیری ویندوز منتشر شد
۰
plusresetminus
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰

اصلاحیه‌های امنیتی برای ۸۲ آسیب‌پذیری ویندوز منتشر شد

ایتنا - کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم‌افزاری شرکت مایکروسافت، باید جدیدترین اصلاحیه‌های امنیتی با درجه‌های حیاتی و مهم را اعمال کنند. 
اصلاحیه‌های امنیتی برای ۸۲ آسیب‌پذیری ویندوز منتشر شد

کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم‌افزاری شرکت مایکروسافت، باید جدیدترین اصلاحیه‌های امنیتی با درجه‌های حیاتی و مهم را اعمال کنند. 

به گزارش ایتنا از ایسنا، همه کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم‌افزاری شرکت مایکروسافت، باید هر چه سریعتر جدیدترین اصلاحیه‌های امنیتی با درجه‌های حیاتی و مهم را اعمال کنند. درجه اهمیت ۱۰ مورد از این آسیب‌پذیری‌ها "حیاتی" (Critical)  و ۷۲ مورد "مهم" (Important)  است.

یکی از این اصلاحیه‌ها برای ضعفی از نوع Memory Corruption در مرورگر Internet Explorer است، که مهاجمان با استفاده از آن، کاربران را  به یک صفحه حاوی کد Exploit هدایت می‌کنند. گروهی از مهاجمان، از اواسط بهمن ماه، برای نصب یک Backdoor سفارشی روی اهداف خود، از این آسیب‌پذیری، استفاده کرده‌اند. همچنین چندین آسیب‌پذیری در سرویس DNS سیستم عامل Windows و ۱۵ نرم‌افزار شرکت مایکروسافت، با اصلاحیه‌های این شرکت، ترمیم شده است.

چگونگی ترمیم چهار آسیب‌پذیری بحرانی روز-صفر و همچنین آسیب‌پذیری  "اجرای کد به صورت از راه دور" در نسخ مختلف Microsoft Exchange  نیز ۱۰ روز قبل به‌صورت اضطراری و خارج از برنامه انتشار یافته است. فهرست کامل آسیب‌پذیری‌های ترمیم شده و نکات فنی مربوط به مجموعه‌اصلاحیه‌های این ماه مایکروسافت، در پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راهبردی افتا در این لینک منتشر شده است.
کد مطلب: 64429
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام