۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

اجرای آزمایشی اشتراک‌گذاری ویدئوهای اینستاگرام و فیس‌بوک

ایتنا - اینستاگرام برای شمار کوچکی از تولیدکنندگان محتوا در هند گزینه اشتراک گذاری کلیپ‌های ویدیویی کوتاه در شبکه اجتماعی فیس‌بوک را فراهم می‌کند.
اجرای آزمایشی اشتراک‌گذاری ویدئوهای اینستاگرام و فیس‌بوک

اینستاگرام برای شمار کوچکی از تولیدکنندگان محتوا در هند گزینه اشتراک گذاری کلیپ‌های ویدیویی کوتاه در شبکه اجتماعی فیس‌بوک را فراهم می‌کند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، شرکت فیس‌بوک آزمایشی را در هند اجرا می‌کند که تحت آن، کاربران می‌توانند کلیپ‌های ویدیویی کوتاه Reels اینستاگرام را در فیدهای خبری فیس‌بوک به اشتراک بگذارند. فیس‌بوک همچنین در حال تغییر نام محصول ویدیویی کوتاه خود به " Reels در فیس بوک" است.

این جدیدترین کپی کاری فیس‌بوک از ایده‌های رقیبان کوچک‌تری نظیر تیک‌تاک و اسنپ و استفاده از دسترسی گسترده شبکه اجتماعی خود برای تبلیغ سرویس‌های جدید است. هند بزرگترین بازار فیس‌بوک بوده و همچنین بازار مهمی برای رشد این شرکت به شمار می‌رود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، فیس‌بوک که بزرگترین شبکه اجتماعی جهان است، در حال یکپارچه کردن قابلیت‌های اینستاگرام است و همزمان کمیسیون تجارت فدرال آمریکا و سایر رگولاتورهای ضد انحصارطلبی در حال بررسی شکایاتی هستند که هدف آنها وادار کردن فیس‌بوک به فروش اینستاگرام و سرویس پیام رسانی واتس‌اپ است.
کد مطلب: 64391
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام