۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۹

اسکوتر برقی رنگارنگی که باتری آن در 6 ثانیه تعویض می‌شود

ایتنا - اولین چیزی که اسمارت‌اسکوتر ویوا میکس را از متمایز می‌کند طراحی سه‌رنگه آن است. گوگورو از پانل‌های بدنه پلاستیکی پلی‌پروپیلن قابل بازیافت استفاده نموده است که در برابر خراشیدگی، قرشدگی و سایش مقاومتر از بدنه‌های معمول است.
اسکوتر برقی رنگارنگی که باتری آن در 6 ثانیه تعویض می‌شود
شرکت Gogoro از ورژن جدیدی از اسمارت‌اسکوتر خود رونمایی کرده است، و اگر مایل بوده‌اید که یک وسیله نقلیه برقی دوچرخ داشته باشید که جالب‌توجه‌تر باشد، VIVA MIX با بدنه‌ای جدید و فوق‌بادوام می‌تواند پاسخی به نیاز شما باشد، البته فعلا فقط برای تایوانی‌ها.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، هدف گوگورو بازار اسکوتر بنزینی 125cc است که در تایوان محبوبیت زیادی دارد. اما ویوا میکس از موتور برقی 6 کیلوواتی خنک‌شونده با آب استفاده می‌کند، که حداکثر سرعت آن حدود 90 کیلومتر در ساعت برای استفاده در نواحی شهری و حومه شهری است.

توان آن از طریق سیستم باتری قابل تعویض این شرکت تامین می‌شود، که تا حدود 150 کیلومتر را با یک شارژ کامل پشتیبانی می‌کند.
با این حال، دارندگان این اسمارت‌اسکوترها به جای اینکه ناچار به وصل کردن آن به یک شارژر باشند به راحتی می‌توانند به نزدیکترین GoStation  مربوط به این شرکت مراجعه نمایند (که در حال حاضر 2000 ایستگاه از آن در تایوان وجود دارد)، یگ دوباتریه آن را از موتورشان جدا کنند، و آن را با ورژنهای کاملا شارژشده تعویض نمایند. بنا بر ادعای گوگورو این فرایند حدود شش ثانیه طول می‌کشد.  
 
اولین چیزی که اسمارت‌اسکوتر ویوا میکس را از متمایز می‌کند طراحی سه‌رنگه آن است.
گوگورو از پانل‌های بدنه پلاستیکی پلی‌پروپیلن قابل بازیافت استفاده نموده است که نه تنها از انواع خاصی از ترکیبات رنگی پشتیبانی می‌کنند بلکه در برابر خراشیدگی، قرشدگی و سایش مقاومتر از بدنه‌های معمول است. حتی اگر روی یکی از آنها را بخراشید باز هم رنگشان نمی‌رود چرا که رنگ آن صرفا بر روی بدنه نیست بلکه در تمام آن است؛ به همین خاطر اثر خراشیدگی بر روی آن کمتر جلب توجه می‌کند.


 
اسکوتر برقی رنگی

از دیگر قابلیت‌های این اسمارت‌اسکوترها می‌تون به استفاده از Gogoro IQ System 6.0 برای امنیت گوشی بیومتریک برای از حالت قفل کردن ویوا میکس اشاره کرد. همچنین صندوق 23.9 لیتری آن (که برای قرار دادن یک کلاه کاسکت فضای کافی دارد) به یک پورت شارژ USB مجهز شده است.
این سیستم همچنین می‌تواند با تشخیص بارندگی کشش این وسیله نقلیه را در جاده‌های خیس بهبود ببخشد.
 
قیمت این موتور از حدود 2000 دلار شروع می‌شود.
 
کد مطلب: 64346
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام