کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

هشدار پلیس راهور به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های غیرمجاز

پلیس: آیتول، همراه مکانیک و قبضینو مجوز ندارند

11 اسفند 1399 ساعت 12:11

ایتنا - مردم برای استعلام تخلفات رانندگی، پرداخت الکترونیکی جرایم رانندگی، استعلام نمره منفی، استعلام تصادفات مستقیما به وب‌سایت یا درگاه اینترنتی پلیس راهور ناجا مراجعه نمایند.با اینکه مدتیست سایت‌ها و اپلیکیش‌هایی در حوزه راه و ترافیک فعالند و ادعای ارائه خدمات در این زمینه راه دارند، بنظر می‌رسد هیچیک از آنها از نظر پلیس دارای مجوز نیستند.
به گزارش ایتنا اخیرا یک مقام نیروی انتظامی کشور، فعالیت همه این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را غیرقانونی اعلام کرده است.

در این خصوص معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: هموطنان گرامی برای دریافت خدمات ترافیکی پلیس راهور در حوزه‌های استعلام تخلفات رانندگی، پرداخت الکترونیکی جرایم رانندگی، استعلام نمره منفی، استعلام تصادفات و... مستقیما به وبسایت یا درگاه اینترنتی پلیس راهور ناجا به نشانی www.rahvar120.ir مراجعه نمایند.
سرهنگ حسین رمضانی افزود: پلیس راهور تمامی خدمات فوق را از طریق سایت پلیس راهور ناجا بصورت رایگان و در بستری امن بر طبق ضوابط و مقررات جاری به همه مردم عزیز ارائه می‌نماید.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: آیتول، همراه مکانیک، قبضینو و... از جمله واسطه‌هایی هستند که پلیس راهور ناجا به هیچ یک از این واسطه‌ها مجوز اقدام در خصوص خدمات خود نداده و این واسطه‌ها با انگیزه‌های مختلف بصورت غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی، خود را فعال در حوزه خدمات راهور معرفی می‌نمایند.

مطابق گزاش سایت راهور وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه برخی از واسطه‌ها یا APKها و... در شبکه‌های اجتماعی مختلف برای مقاصد سوء و در برخی موارد کلاهبرداری از مردم، اقدام به تبلیغات مبنی بر ارائه سریع خدمات فوق را می‌نمایند.

سرهنگ رمضانی بیان داشت: فعالیت بسیاری از این واسطه‌ها به لحاظ فنی از طرف وب‌سایت پلیس راهور مسدود گردیده و تا چند روز آینده مابقی آنها نیز مسدود خواهند شد.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا در پایان افزود: به هموطنان عزیز و ارجمند توصیه می‌نماییم برای دریافت هرگونه خدمات ترافیکی از پلیس راهور ناجا همچون استعلام تخلفات رانندگی، استعلام نمره منفی و... مستقیما و بدون واسطه، صرفا به وب‌سایت و یا درگاه اینترنتی پلیس راهور ناجا مراجعه و خدمات دریافت نمایند.
 


کد مطلب: 64316

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/64316/پلیس-آیتول-همراه-مکانیک-قبضینو-مجوز-ندارند

ايتنا
  https://www.itna.ir