d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - گمانه‌زنی‌ها درباره ویژگی‌ها جالب آیفون 13
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰

گمانه‌زنی‌ها درباره ویژگی‌ها جالب آیفون 13

ایتنا - طبق گزارشی جدید اپل مشغول بررسی روش‌های مختلف است تا قابلیت بازیابی آیفون بدون نیاز به پورت لایتنینگ و اتصال به رایانه را ممکن کند.
گمانه‌زنی‌ها درباره ویژگی‌ها جالب آیفون 13

گزارش‌های مختلف درباره ویژگی‌های آیفون ۱۳ منتشر شده که یکی از آنها بدون کابل بدون آن است. یک نسخه از آیفون ۱۳ بدون پورت لایتنینگ احتمالاً تغییراتی در فرایندهای بازیابی دستگاه ایجاد می‌کند. به همین دلیل قرار است حالت «بازیابی اینترنتی» در دستگاه ایجاد شود تا نصب دوباره iOS را بدون نیاز اتصال آن به رایانه مک یا PC امکان‌پذیر کند.

به گزارش ایتنا از مهر، به طور معمول برای بازیابی آیفون‌هایی که غیرفعال شده‌اند، باید آنها را به وسیله پورت لایتنینگ به یک دستگاه دیگر وصل کرد. اگر گزارش‌های آیفون بدون پورت صحیح باشد، فقدان این پورت یا هرگونه قابلیت اتصال فیزیکی استاندارد سبب می‌شود نگهداری دستگاه چالش برانگیز باشد.

در همین راستا با توجه به گزارش‌هایی از وب سایت Appleosophy، بهترین راه برای انجام این کار فرایندی به نام بازیابی اینترنتی است.

محققان نرم افزار اپل مشغول بررسی ۳ روش برای قراردادن آیفون در حالتی هستند که بتوان آن را بازیابی کرد.

در روش اول کاربر آیفون را در حالت بازیابی دستی قرار می‌دهد تا با استفاده از اینترنت فرایند بازیابی انجام شود. برای این منظور آیفون کنار رایانه پی سی یا مکی قرار می‌گیرد که آیتونز روی آن نصب شده باشد. در این وضعیت دستورالعملی برای بازیابی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 


در روش دوم دستگاه به طور خودکار وارد وضعیت بازیابی می‌شود و بقیه فرایند مانند روش یک انجام می‌شود. روش سوم نیز برای بازیابی دستگاه از بلوتوث استفاده می‌کند.

به نظر می‌رسد اپل تمایل دارد از ۲ روش اول برای بازیابی دستگاه استفاده کند و در همین راستا مدتی است که آزمایش‌هایی انجام می‌دهد. اما طبق گزارش‌ها این فرایندها در حال حاضر بسیار کند هستند و عموم مردم نمی‌توانند از آن استفاده کنند. به عبارت دیگر باید تحقیقات و آزمایش‌های بیشتری در این خصوص انجام شود.
کد مطلب: 64312
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام