۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹

ورود اپل به بازار رمزارزها

ایتنا - اپل در خصوص رمزارزها با احتیاط حرکت کرده است. این شرکت کیف‌های رمزارز را در سال ۲۰۱۴ در فروشگاه اپ استور ممنوع کرد اما مدتی بعد این ممنوعیت را لغو کرد و اکنون با آنها موافقت کرده است.
ورود اپل به بازار رمزارزها

بانک سرمایه گذاری آر.بی.سی کپیتال در گزارشی اعلام کرد اپل فرصت خوبی برای عرضه مکانیزم خرید و فروش رمزارزها دارد که به این شرکت کمک خواهد کرد سهم بازارش را بلافاصله افزایش دهد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، طبق تحقیقات این بانک سرمایه گذاری، اپل که از یک نرم‌افزار محبوب جهانی و اکوسیستم مطمئن برخوردار است، به دلیل آشنایی با قوانین مربوط به مشتری و سایر مقرراتی که مانع از فعالیت‌های مجرمانه در سیستم این شرکت می‌شود و امنیت دارایی را بهبود می‌بخشد، می‌تواند با مشکلاتی که افراد در خرید رمزارزها با آن مواجهه می‌شوند مقابله کند.

اگر اپل که در حال حاضر یک اپلیکیشن والت (کیف) دارد، وارد این مسیر شود احتمالا آمریکا به پیشروی جهانی در دارایی‌های رمزارز تبدیل می‌شود و احتمال تعطیلی این صنعت توسط دولت کاهش پیدا می‌کند.

این گزارش همزمان با موج جدید صعود ارزش بیت‌کوین پس از افشای خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط شرکت خودروسازی تسلا منتشر شده است.

بر اساس گزارش رویترز، اپل در خصوص رمزارزها با احتیاط حرکت کرده است. این شرکت کیف‌های رمزارز را در سال ۲۰۱۴ در فروشگاه اپ استور ممنوع کرد اما مدتی بعد این ممنوعیت را لغو کرد و اکنون با آنها موافقت کرده است. با این حال اپل استخراج رمزارزها در آیفون را ممنوع کرده و اجازه نمی‌دهد کارت اعتباری اپل برای خرید رمزارزها استفاده شود.
کد مطلب: 64085
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام