d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - رفع نقص‌های اصلی ویندوز 10 در به‌روزرسانی جدید
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۲

رفع نقص‌های اصلی ویندوز 10 در به‌روزرسانی جدید

ایتنا- مایکروسافت در به روز رسانی جدید ویندوز 10 چندین نقص نرم افزاری کلافه کننده در اسناد باز را برای کاربران خود برطرف کرده است.
رفع نقص‌های اصلی ویندوز 10 در به‌روزرسانی جدید
شرکت مایکروسافت در به‌روزرسانی جدید سیستم عامل ویندوز 10 چندین نقص نرم‌افزاری کلافه کننده در اسناد باز را برای کاربران خود برطرف کرده است.
این ایرادها، مدت‌ها مورد نقد و گلایه کاربران و همچنین رسانه‌ها بوده است.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی techradar، برخی از کاربران ویندوز 10 به تازگی نقص ویژه‌ای را در این سیستم عامل گزارش کرده‌اند که از باز شدن اسنادی که در دسکتاپ دستگاه ویندوزی آنها است جلوگیری می‌کند.
این نقص، کاربران را در کار با اسناد مورد نیاز خود سرگردان نموده است.
 
 این به‌روزرسانی جدید که با نام KB459829 شناخته می‌شود به منظور حل این مشکل کلافه کننده ارائه شده است و هم اکنون کاربران دو نسخه اخیر ویندوز 10 می‌توانند آن را از طریق بخش به‌روزرسانی‌های ویندوز دانلود کرده و روی سیستم خود نصب کنند تا از این آسیب رهایی یابند.
 
 
 
البته مشکل مورد نظر منحصر به این ایراد نیست.
در این به‌روزرسانی همچنین به چند نقص دیگر در ویندوز 10 اشاره شده است. این نقص‌ها شامل ایجاد نسخه کپی از فولدرهای تامین کنندگان سرویس‌های ابری در بخش Windows Explore بود.
علاوه بر این مشکل میانبر Alt-Tab که از امکان رفتن به نرم‌افزارهای باز با استفاده از هاتکی جلوگیری می‌کرد نیز در این به‌روزرسانی رفع شده است.
 
همچنین این بسته به‌روزرسانی، مشکل نمایش لاک استرین خالی پس از بیداری دستگاه از حالت هایبرنیت را نیز برطرف کرده است.
همچنین مشکلاتی از قبیل قفل شدن دستگاه هنگام انجام یک بازی در حالت تمام صفحه نمایش یا حالت تبلت و همچنین مشکل غیرفعال شدن دستگاه‌های آموزشی پس از به‌روزرسانی به نسخه 2004 ویندوز 10 نیز در این به‌روزرسانی رفع شده‌اند.
 
جالب است بدانید که KB459829 به در دسته به‌روزرسانی‌های اختیاری قرار گرفته است و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود در رابطه با نصب آن تصمیم‌گیری کنید.
در صورت تصمیم به نصب به‌روزرسانی یاد شده عبارت update را در نوار جست‌وجوی ویندوز 10 تایپ کرده، گزینه Windows Update که در نتایج جست‌وجو نمایش داده می‌شود را انتخاب کرده و دکمه بررسی به‌روزرسانی های جدید را فشار دهید.
 
کد مطلب: 64076
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام