d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - ارزش بیت‌کوین به 40هزار دلار رسید
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷

ارزش بیت‌کوین به 40هزار دلار رسید

ایتنا - ارزش بیت‌کوین ۷ درصد در روز شنبه افزایش یافت و به ۴۰۶۵۸ دلار رسید. به این ترتیب، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به رکورد جدیدی رسیده است.
ارزش بیت‌کوین به 40هزار دلار رسید

ارزش بیت‌کوین تا 40 هزار دلار افزایش یافت و کمک کرد ارزش بازار ارزهای دیجیتال به رکورد جدیدی برسد.

به گزارش ایتنا از تسنیم، ارزش بزرگترین ارز مجازی دنیا 7 درصد در روز شنبه افزایش یافت و به 40658 دلار رسید. به این ترتیب بیت‌کوین به بالاترین قیمت آن در اوایل ژانویه که 42 هزار دلار بود نزدیک می‌شود.

 این افزایش قیمت به دنبال یک هفته بی ثبات دیگر در بازارهای ارز مجازی به وجود آمده که یک دلیل آن حمایت الون ماسک از بیت‌کوین و افزایش رکوردشکن ارزش اتر، دومین ارز مجازی بزرگ دنیا بوده است.

 طرفداران مشهور و رده بالای بیت‌کوین مثل الون ماسک، عقیده دارند این ارز مجازی مقبولیت وسیع‌تری در جامعه مالی به دست می‌آورد. اما قانونگذاران همچنان نسبت به بی ثباتی‌های احتمالی هشدار می‌دهند که می تواند سرمایه‌گذاران را دور کند.

  بسیاری از سرمایه‌گذاران هنوز هم ارزهای دیجیتال را یک بخش بسیار مخاطره آمیز می‌دانند.  بیت‌کوین 24 درصد در هفته جاری افزایش قیمت داشته است. این ارز مجازی قبل از رسیدن به 50 هزار دلار تثبیت می شود که ارزش بازار آن را به یک تریلیون دلار می رساند.

 در این بین، افزایش 8 برابری ارزش اتر نسبت به سال گذشته با موانع بسیاری روبرو است. این ارز مجازی در روز شنبه 1693 دلار معامله شد.
کد مطلب: 64034
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام