۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲

پیش‌بینی ایلان ماسک از آینده روشن بیت‌کوین

ایتنا - ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و ثروتمندترین فرد جهان در اظهاراتی درباره بیت کوین، تاکید کرد که این ارز رمزنگاری شده می تواند به زودی وارد امور مالی سنتی شود.
پیش‌بینی ایلان ماسک از آینده روشن بیت‌کوین

 ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و ثروتمندترین فرد جهان در اظهاراتی درباره بیت‌کوین، تاکید کرد که این ارز رمزنگاری شده می‌تواند به زودی وارد امور مالی سنتی شود.

به گزارش ایتنا از تسنیم، این میلیاردر معروف روز دوشنبه در یک رسانه اجتماعی گفت: من در حال حاضر فکر می‌کنم بیت‌کوین چیز خوبی است. بیت‌کوین واقعاً در آستانه استقبال گسترده از سوی مردم قرار دارد.

ماسک اخیراً به یک حامی قوی بیت‌کوین تبدیل شده است. وی قبلاً اعلام کرده بود که برای دریافت بیت کوین در معاملات خود مشکلی ندارد و نمایه توییتر خود را به بیت کوین تغییر داده بود.

با این حال ، او اذعان می کند که "دیر به این مهمانی آمده است" و می گوید که باید هشت سال پیش شروع به جمع آوری این ارز دیجیتال می کرد.

ماسک قبل از شروع نظر خود در مورد ارزهای رمزپایه، به مخاطبان رسانه اجتماعی کلاب هاوس گفت: من باید مراقب آنچه که می‌گویم باشم، این می‌تواند بر بازار تأثیر بگذارد.

بر اساس این گزارش، اظهارات و حرکات آنلاین ماسک اغلب بازارها را هدایت می‌کند. روز جمعه پس از اقدام ماسک برای تغییر صفحه پروفایل توییتر خود، قیمت بیت‌کوین سود دو رقمی را شاهد بود.
کد مطلب: 64010
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«اظهارات و حرکات آنلاین ماسک اغلب بازارها را هدایت می‌کند. روز جمعه پس از اقدام ماسک برای تغییر صفحه پروفایل توییتر خود، قیمت بیت‌کوین سود دو رقمی را شاهد بود»
انگاری ایلان ماسک سیری ندارد ، هر حرکت مالی زمانی که عاری از هر گونه شبهه شد و مسیر دخل و خرجش قابل پیگیری باشد قابل اعتماد است ، به عبارت دیگر هر چه در تاریکی باشد می تواند خطرآفرین باشد از جمله همین بیت کویین ، نه ذخیره اش و نه دخل و خرجش قابل نظارت مرجع قانون نیست و همین می تواند عامل فسادهای مالی بیشمار باشد. به هر حال در این روزگار تب بیت کویین بالا گرفته و خیلی ها بدون آگاهی از چند و چون آن به دنبالش هستند. تمایلی که بدون شک برای اقتصاد بسیاری از جوامع عاقبت خوبی ندارد.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام