۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

کدام برنامه‌های آیفون می‌توانند تصاویر ما را مشاهده کنند؟

ایتنا - در آیفون، انتشار تصاویر نقص بزرگی برای حفظ حریم خصوصی کاربران است. خوشبختانه، آسان است که ببینید کدام برنامه‌ها به عکس‌های شما دسترسی دارند و حتی در صورت لزوم می توان دسترسی را لغو کرد.
کدام برنامه‌های آیفون می‌توانند تصاویر ما را مشاهده کنند؟

در آیفون، انتشار تصاویر نقص بزرگی برای حفظ حریم خصوصی کاربران است. خوشبختانه، آسان است که ببینید کدام برنامه‌ها به عکس‌های شما دسترسی دارند و حتی در صورت لزوم می توان دسترسی را لغو کرد.

ابتدا "تنظیمات" را در آیفون باز کنید.

در «تنظیمات» ، روی «حریم خصوصی» ضربه بزنید.

در بخش «حریم خصوصی» ، به پایین لیست بروید و روی «عکس‌ها» ضربه بزنید.

پس از ضربه زدن روی «عکس‌ها» ، لیستی از برنامه‌های نصب شده را مشاهده می‌کنید که درخواست دسترسی به عکس‌های شما را دارند. در کنار هر یک از آنها وضعیتی وجود دارد که یکی از سه گزینه را نشان می‌دهد.

- Selected Photos:‎ برنامه فقط به مجموعه عکس‌هایی که به صورت دستی انتخاب می‌کنید می‌تواند دسترسی داشته باشد.

- All Photos:‎ برنامه می‌تواند به همه عکس‌های دستگاه شما دسترسی پیدا کند.

- هیچکدام: برنامه نمی‌تواند به هیچ یک از عکس‌های شما دسترسی پیدا کند.

برای تغییر این تنظیمات، روی نام برنامه‌ای در لیست ضربه بزنید.

در صفحه جزئیات برنامه، می‌توانید تغییر دهید که آیا برنامه خاصی که انتخاب کرده‌اید به عکس‌های شما دسترسی داشته باشد یا خیر. برای عدم دسترسی کامل به عکس‌های خود، "هیچکدام" را انتخاب کنید.

متناوباً، می‌توانید "عکس‌های انتخاب شده" را انتخاب کنید و یک پنجره بازشو که کتابخانه عکس شما را مرور می کند ظاهر می شود. روی هر عکسی که می‌خواهید برنامه به آن دسترسی پیدا کند ضربه بزنید، سپس روی «تمام شد» ضربه بزنید. هر عکسی را که انتخاب نکنید در دسترس برنامه نیست.

پس از آن، روی "عکس‌ها" در گوشه ضربه بزنید تا یک صفحه به عقب برگردید، سپس از "تنظیمات" خارج شوید. این تغییر فوراً اعمال خواهد شد. اگر هرگز لازم بود تنظیم را دوباره تغییر دهید، فقط به تنظیمات> حریم خصوصی> عکس‌ها مراجعه کنید.

اگر بعداً وقت آزاد دارید، شاید ارزش داشته باشد سایر تنظیمات حریم خصوصی آیفون را جستجو کنید. اگر وقت بگذارید و به گزینه ها توجه کنید، ممکن است از میزان کنترل در دست شما متعجب شود.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا
کد مطلب: 63953
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير