۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۷

احتمال تغییر طراحی استوری‌ها در نسخه دسکتاپ اینستاگرام

ایتنا- اینستاگرام به تازگی طراحی استوری‌ها را برای شمار اندکی از کاربران دسکتاپ خود تغییر داده است و احتمالا به زودی تمام افراد به این طراحی جدید دسترسی پیدا خواهند کرد.
احتمال تغییر طراحی استوری‌ها در نسخه دسکتاپ اینستاگرام
اینستاگرام به تازگی طراحی استوری‌ها  را برای شمار اندکی از کاربران دسکتاپ خود تغییر داده است و احتمالا به زودی تمام افراد به این طراحی جدید دسترسی پیدا خواهند کرد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، احتمالا به زودی مرور استوری‌های اینستاگرام از طریق دسکتاپ آسان تر خواهد شد: اینستاگرام طراحی جدیدی را برای بخش استوری‌های خود در دسکتاپ تست می‌کند که بهینه سازی‌های مورد نیاز را به کاربران ارائه می‌دهد.
 
استوری‌ها  در این طراحی جدید به جای کاشی‌های تکی در چرخانه‌ای ظاهر می‌شوند که کل صفحه را فرا می‌گیرند. با این حال کنترل استوری‌ها  هنوز به همان صورت قبلی است و شما می‌توانید با کلیک دستی روی استوری‌ها  آنها را عقب و جلو کرده یا اجازه دهید که هر کدام به ترتیب برایتان نمایش داده شوند.


هنوز مشخص نیست که دقیقا چه تعداد از کاربران به این قابلیت که هنوز در مرحله تست قرار دارد دسترسی دارند. حتی هنوز نمی توان درباره ارائه دائمی ویژگی یاد شده به صورت قطعی نظر داد. یکی از سخنگویان اینستاگرام این قابلیت را که در ماه گذشته برای شمار اندکی از کاربران عرضه شده بود را تایید کرده اما در رابطه با زمان عرضه گسترده آن اطلاعاتی در اختیار نگذاشته است.
 
اگر چه اینستاگرام رفته رفته کارکرد سایت دسکتاپ خود را بهبود بخشیده است اما قابلیت استوری‌ها  همیشه به گونه‌ای نامناسب و نامتوازن با صفحه نمایش‌های بزرگ برای کاربران نمایش داده می‌شدند. به این ترتیب اگرچه این تغییرات چندان بزرگ نیست اما برای آن دسته از کاربرانی که ترجیح می‌دهند اینستاگرام را از دسکتاپ خود پیگیری کنند بسیار مفید است.
کد مطلب: 63740
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام