۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

ایلان ماسک دست رد به سینه بیت‌کوین نمی‌زند

ایتنا - مالک شرکت خودروسازی تسلا و شرکت هوافضای اسپیس ایکس که به تازگی به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شده است، اعلام کرد که هرگز پیشنهاد دریافت ارز رمزنگاری شده بیت کوین را در معاملات خود رد نخواهد کرد.
ایلان ماسک دست رد به سینه بیت‌کوین نمی‌زند

ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلا و شرکت هوافضای اسپیس ایکس که به تازگی به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شده است، اعلام کرد که هرگز پیشنهاد دریافت ارز رمزنگاری شده بیت کوین را رد نخواهد کرد.

به گزارش ایتنا از تسنیم، ماسک در پاسخ به توییت بن مزریچ، نویسنده فیلم "شبکه اجتماعی" و مولف کتاب "میلیاردرهای بیت‌کوینی"، که گفته بود: من دیگر هرگز دریافت بیت‌کوین را رد نمی‌کنم. نوشت: من هم همینطور.

ماسک که با افزایش قیمت سهام تسلا طی سال گذشته در صدر فهرست ثروتمندان جهان قرار گرفت، اکنون به عنوان یکی از طرفداران بیت‌کوین شناخته می‌شود چرا که به طور مرتب در مورد این ارز و سایر رمزارزها توییت می‌کند (البته اغلب به صورت غیر مستقیم).

با رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود طی ماه گذشته، این ارز دیجیتال و ارزهای مشابه برای اولین بار از زمان رونق بیت کوین در سال 2017 و سپس سقوط آن، به مرکز توجه جهانی بازگشته‌اند.

بر اساس این گزارش، ارزش کل بازار بیت کوین و ارزهای رمزپایه در حال حاضر به بیش از 1 تریلیون دلار رسیده است.

قیمت بیت‌کوین در این هفته رکورد 40000 دلار را شکست که بدین ترتیب ارزش کل بزرگترین ارز رمزنگاری شده در دنیا از 750 میلیارد دلار عبور کرد. این موضوع بیت کوین را به سمت بزرگترین دارایی های جهانی سوق می‌دهد.

در ماه دسامبر، ایلان ماسک با بیان مطالبی این گمانه زنی را ایجاد کرد که شرکت سازنده خودروهای برقی وی یعنی تسلا احتمالاً ارز بیت‌کوین را به ترازنامه خود اضافه خواهد کرد.
کد مطلب: 63715
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر