d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - حالت تاریک به گوگل هم می‌آید
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

حالت تاریک به گوگل هم می‌آید

ایتنا - گوگل قصد دارد حالت تاریک خود را برای جستجوگر نسخه دسک‌تاپ اضافه کند.
حالت تاریک به گوگل هم می‌آید

اگر در روزها یا ماه‌های آینده مشاهداتی در زمینه تاریک شدن موتور جستجوگر گوگل داشتید نگران نباشد زیرا این موضوع هیچ ارتباطی با صفحات وب تارک ندارد و این موضوع از برنامه‌های گوگل است که این قابلیت را به موتور جستوجوگر خود اضافه کند.

طبق گزارشاتی که اخیرا منتشر شده است گوگل قصد دارد حالت تاریک خود را برای جستجوگر نسخه دسک‌تاپ اضافه کند. طبق گزارشی که توسط وب‌سایت 9to5Google منتشر شد است:

برخی کاربران متوجه آزمایش حالت تاریک برای نسخه دسک‌تاپ برای موتور جستجوگر گوگل شده‌اند. به‌نظر می‌رسد که این آزمایشات فقط مدت کوتاهی انجام شده است طبق مشاهدات اخیر طی چند ساعت این حالت تاریک اجرا می‌شود و می‌رود. ویژگی حالت تاریک اینگونه است که گوگل برای نسخه‌های دسک‌تاپ پس‌زمینه موتور جستجوگر خود را به رنگ مشکی تغییر می‌دهد و همچنین رنگ نوشته‌ها هم تغییر می‌کند تا بهتر دیده شوند، سایر قسمت‌ها مانند قبل باقی می‌مانند. هنوز مشخص نیست این ویژگی در چه تاریخی در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد. 

باید به این موضوع اشاره کنیم که گوگل حالت تاریک را به همه سرویس‌های خود اضافه نکرده است، تعجب آور نخواهد بود اگر در ماه‌های آینده روند گسترده‌تری در این زمینه به‌وجود بیاید.

این احتمال وجود دارد که این ویژگی به سیستم‌عامل‌های موبایلی و سایر مرورگرها نیز اضافه شود یکی از ویژگی‌های صفحه تاریک جستجوی دسک‌تاپ این است که شما را از خستگی چشم نجات می‌دهد.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا
کد مطلب: 63432
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر