۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

هشدار توییتر درباره ری‌توییت یا لایک توییت‌های برچسب‌زده

ایتنا - توئیتر از این پس در مورد ری‌توییت یا لایک زدن توییت‌های حاوی محتوای غلط و گمراه کننده به کاربران هشدار می‌دهد تا از انتشار اخبار غلط در این شبکه اجتماعی جلوگیری شود.
هشدار توییتر درباره ری‌توییت یا لایک توییت‌های برچسب‌زده

توئیتر از این پس در مورد بازتوئیت یا لایک زدن تویئت های حاوی محتوای غلط و گمراه کننده به کاربران هشدار می‌دهد تا از انتشار اخبار غلط در این شبکه اجتماعی جلوگیری شود.

به گزارش ایتنا از مهر، توئیتر قبل از آغاز رقابت‌های انتخاباتی در آمریکا برچسب زنی به توئیت‌های حاوی اطلاعات غلط و گمراه کننده را آغاز کرده بود و این کار را حتی در مورد توئیت های دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا انجام داده بود. حالا توئیتر یک گام به جلو نهاده و در صورت ری‌توییت یا لایک زدن چنین توییت‌هایی توسط دیگر کاربران به آنها هشدار می‌دهد.

در صورتی که کاربران توئیتر برای چنین کاری اقدام کنند پنجره‌ای باز می‌شود و پیامی از حساب کاربری پشتیبان توئیتر به نمایش درمی‌آید. در این پیام تصریح شده که برچسب زدن توئیت های غلط وجلوگیری از بازنشر آنها موجب کاهش ۲۹ درصدی انتشار اخبار جعلی شده است.

توئیتر یک هفته بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از برچسب زدن حدود ۳۰۰ هزار توئیت به علت انتشار اخبار و اطلاعات دروغین از ۲۷ اکتبر تا ۱۱ نوامبر خبر داد. از مجموع این توئیت ها ۴۵۶ توئیت هم به طور کامل بلوکه شدند تا امکان ری توئیت یا لایک زدن آنها وجود نداشته باشد.
کد مطلب: 63157
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام