۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷

اختلال در قابلیت استوری نوپای توییتر!

ایتنا - تقاضا برای استفاده و کنجکاوی کاربران درباره این قابلیت جدید، روی عملکرد آن تاثیر گذاشت و بسیاری از کاربران توییتر کندی عملکرد فلیتس را گزارش کردند.
اختلال در قابلیت استوری نوپای توییتر!

قابلیت جدید استوری توییتر به نام "فلیتس" (Fleets) پس از راه اندازی جهانی آن تحت تاثیر حجم بالای استقبال کاربران، با کندی روبرو شد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، فلیتس که در بالای صفحه توییتر قرار می‌گیرد، به کاربران اجازه می‌دهد محتوایی ارسال کنند که پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شود و همچنین استوری‌هایی که توسط کاربران دیگر ارسال می‌شود را مشاهده کنند.

اما تقاضا برای استفاده و کنجکاوی کاربران درباره این قابلیت جدید، روی عملکرد آن تاثیر گذاشت و بسیاری از کاربران توییتر کندی عملکرد فلیتس را گزارش کردند و حتی برخی از آنها اظهار کردند که قابلیت فلیتس در اپلیکیشن آنها کار نمی کند.

توییتر به تک کرانچ اعلام کرد از این مشکل مطلع بوده و در تلاش برای رفع آن است. این مشکل باعث شد کاربران در هنگام مشاهده فلیتس با کندی حرکت صفحات روبرو شوند که ممکن است به نظر برسد دستگاهشان ایراد دارد اما در واقع مشکل اپلیکیشن توییتر است.

بسیاری از کاربران در پی وقوع این مشکل به توییتر اعتراض و اعلام کردند با وجود این که آپدیت جدید را با قابلیت فلیتس دریافت کرده اند اما نمی توانند از این محصول استفاده کنند.

این حقیقت که توییتر به دلیل حجم بالای استقبال کاربران از فلیتس پاسخگوی همه نیست، شاید نخستین نشانه موفقیت قابلیت جدید باشد.

فلیتس در پی عرضه عمومی این قابلیت، به ترند شماره یک و اسنپ چت که مبدع قالب استوری بوده است، به ترند شماره دو در توییتر تبدیل شدند. کاربران در توییتهایشان به مقایسه استوریهای توییتر با اسنپ چت پرداختند و البته از این شکایت داشتند که توییتر به جای دکمه ویرایش پیام، قابلیت استوری را عرضه کرده است.

بر اساس گزارش تک کرانچ، توییتر در سالهای اخیر ثبات قابل ملاحظه ای پیدا کرده است به خصوص با در نظر گرفتن حجم مطالب فوری که در این پلتفرم منتشر می شود و توسط سران جهان مورد استفاده قرار می گیرد با این حال مشکل فلیتس ممکن است برای مدتی ادامه داشته باشد.
کد مطلب: 63095
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای