۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸

تعطیلی بورس استرالیا به‌دلیل ایراد نرم‌افزاری!

ایتنا - این مشکل پس از آغاز استفاده از پلتفرم معاملات بازار سهام جدید ASX در روز دوشنبه مشاهده شد در حالی که این پلتفرم بیش از یک سال توسط مشتریان، شرکت‌های ثالث، ASX و نزدک آزمایش شده بود.
تعطیلی بورس استرالیا  به‌دلیل ایراد نرم‌افزاری!

مشکل نرم افزاری باعث شد بازار سهام استرالیا ۲۰ دقیقه پس از آغاز معاملات در روز دوشنبه، معاملاتش را متوقف کند و تصمیم بگیرد در روز سه شنبه بازگشایی شود.

به گزارش ایسنا، اپراتور بورس ASX اعلام کرد این مشکل بر معاملات متعدد سهام تاثیر گذاشت و باعث آمار بازار نادرست شد. این شرکت و نزدک که فراهم کننده فناوری مورد استفاده ASX است، علت مشکل را شناسایی کرده و در حال ترمیم آن هستند.

قرار است این بازار روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح به وقت گرینویچ بازگشایی شود.

این مشکل پس از آغاز استفاده از پلتفرم معاملات بازار سهام جدید ASX در روز دوشنبه مشاهده شد در حالی که این پلتفرم بیش از یک سال توسط مشتریان، شرکت‌های ثالث، ASX و نزدک آزمایش شده بود.

دومنیک استیونز، مدیرعامل ASX اعلام کرد این شرکت مسئولیت این اتفاق را می پذیرد و اظهار کرد: وظیفه برطرف کردن این مشکل و فراهم کردن یک سیستم معاملاتی مطمئن و منعطف برای بازار برعهده ماست.

بر اساس گزارش رویترز، نیوزیلند که در همسایگی استرالیاست، در اوت یک هفته تحت حملات سایبری قرار داشت که وب سایت‌های این کشور را از کار انداخته و معاملات را مختل کرده بود.
کد مطلب: 63061
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام