۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۷

با این عینک هوشمند مسیر را گم نمی‌کنید

ایتنا - این عینک بر روی نمایشگر خود اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی و نقشه خوانی را دریافت می‌کند و وقتی که کاربر به مقصد برسد چراغ‌های سبز رنگ روشن می‌شوند.
با این عینک هوشمند مسیر را گم نمی‌کنید

مهندسی به نام سام مارچ با استفاده از یک اپلیکیشن و برخی تجهیزات سخت‌افزاری عینک هوشمندی تولید کرده که می‌تواند مسیر رسیدن به مقصد را به کاربران نشان دهد.

به گزارش ایتنا از فارس، سام مارچ سال گذشته هم ساعتی هوشمند با قابلیت‌های منحصر به فرد تولید کرده بود.

وی که تمامی اجزا و قطعات این عینک را به طور شخصی تولید کرده، افزوده که عینک یادشده مجهز به چراغ‌های ال.ای.دی است و روشن شدن چراغ‌های یادشده در سمت راست یا چپ عینک مسیر حرکت را به کاربران نشان می‌دهد.

قاب این عینک با استفاده از درخت بامبو تولید شده و می‌توان آن را با استفاده از شرایط و ویژگی‌های شخصی افراد شخصی سازی کرد. برای دریافت و مشاهده فرامین نرم افزاری بر روی این عینک هم یک لایه باریک و خاکستری به شیشه عینک اضافه شده است.

این عینک بر روی نمایشگر خود اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی و نقشه خوانی را دریافت می‌کند و روشن شدن چراغ‌های ال.ای.دی آبی بر همین اساس صورت می‌گیرد. وقتی که کاربر به مقصد برسد چراغ‌های سبز رنگ روشن می‌شوند. شارژ این عینک با باتری لیتیومی صورت می‌گیرد. قیمت این عینک و زمان عرضه آن در آینده نزدیک اعلام می‌شود.
کد مطلب: 63045
برچسب ها: عینک هوشمند گجت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام