d21'; ?> ايتنا - تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در کمیسیون فرهنگی مجلس
۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹

تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در کمیسیون فرهنگی مجلس

ایتنا - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در کمیسیون فرهنگی مجلس

احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:‌ در جلسه امروز طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

به گزارش ایتنا از فارس افزود: این طرح به دنبال ساماندهی شبکه ملی اطلاعات و نیز استفاده از توان و ظرفیت داخلی برای این منظور و گسترش اقتصاد دیجیتال است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: پس از تصویب کلیات این طرح جزئیات آن برای بررسی کارشناسی به مرکز پژوهش‌های مجلس ارسال شد تا پس از انجام کار کارشناسی مجدد به صحن کمیسیون ارائه شود.

راستینه خاطرنشان کرد: علاوه بر این در جلسه امروز اخبار مربوط به حوزه ورزش کشور نیز مطرح و بررسی شد و بر این نکته تأکید شد که دولت ظرف یک ماه آینده لایحه باشگاه‌داری را به مجلس و کمیسیون فرهنگی ارائه کند که این موضوع مورد تأکید معاون پارلمانی وزیر ورزش نیز بود.

وی افزود: در ادامه این جلسه موضوع اولویت‌های کاری کمیسیون که توسط مرکز پژوهش‌های مجلس ارائه شده بود، مطرح و نظرات اعضا در این باره اخذ شد که بحث جمعیت و خانواده و نیز فضای مجازی به عنوان دو اولویت اصلی کمیسیون مدنظر قرار گرفت و اولویت‌های بعدی کمیسیون در جلسات آینده مشخص خواهد شد.
کد مطلب: 62842
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«این طرح به دنبال ساماندهی شبکه ملی اطلاعات و نیز استفاده از توان و ظرفیت داخلی برای این منظور و گسترش اقتصاد دیجیتال است.»
بدون شک همه جوامع نیازمند یک شبکه داخلی مستقل و حفاظت شده برای حفظ و حراست داده ها و اطلاعات داخلی دارند ، و امید آنکه این امر به شکلی علمی و فنی جامه عمل به خود گیرد ، همانگونه که مرزهای فیزیکی کشور محافظت شده تا امنیت کشور تامین شود ، و فراموش نکنیم که ارائه طرح سیستم عامل ملی به کجا انجامید . رشد و شکوفایی همه جوامع در جهان امروز به نوعی به ارتباطات اینترنتی گره خورده و نفی آن چه بسا نتایج بسیار منفی ببار آورد.
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير