۰
plusresetminus
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷

افزایش مقاومت آیفون 12 در برابر سقوط از ارتفاع

ایتنا - اپل برای افزایش جذابیت آیفون 12 و استقبال عموم کاربران از آن اقداماتی را انجام داده که از جمله آنها می توان به افزایش مقاومت این گوشی در صورت سقوط از ارتفاع اشاره کرد.
افزایش مقاومت آیفون 12 در برابر سقوط از ارتفاع

اپل یک قاب محافظ سرامیکی را به نمایشگر آیفون 12 اضافه کرده و بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد این قاب واقعا موجب افزایش استحکام نمایشگر این گوشی به خصوص در زمان سقوط از ارتفاع می‌شود.

به گزارش ایتنا از فارس، بررسی که در این زمینه توسط کارشناسان صورت گرفته، حاکی است آیفون 12 در صورت سقوط از ارتفاع 1.8 متری آسیب کمتری در مقایسه با آیفون 11 و گلکسی اس 20 می‌بیند. البته خسارت وارد شده به آیفون 12 در این حالت نیز قابل مشاهده است ولی گوشی در مجموع سالم می‌ماند.

 میزان مقاومت آیفون 12
آزمایش های انجام شده بر روی گوشی مذکور نشان می دهد آیفون 12 در صورت سقوط از ارتفاع 1.8 متری مختصر آسیبی می‌بیند که در قالب ترک‌های کوچک در لبه‌های گوشی قابل مشاهده است.

این آسیب‌ها در مورد گوشی آیفون 12 پرو جدی‌تر و عمیق‌تر است. زیرا این گوشی سنگین‌تر از آیفون 12 است. برخی کارشناسان می‌گویند علت اساسی آسیب دیدن کمتر آیفون 12 طراحی تخت تر این گوشی در مقایسه با دیگر مدل‌‌های آیفون است.
کد مطلب: 62837
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام