۲
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۵

وزیر ارتباطات چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت

ایتنا - وزیر ارتباطات با ارسال پیامی خطاب به ایرانسل، رویکرد و توانایی خانوادۀ ایرانسل در عرضۀ مطلوب تلفن‌های دائمی و اعتباری، فراگیرکردن دامنۀ مشترکان به‌ویژه در نسل نوجوی جوان ایرانی، توسعۀ پوشش تلفن‌همراه و ارتقای چشمگیر ضریب‌نفوذ تلفن‌همراه در ایران را عامل ایجاد یک تغییر بزرگ و عظیم، نه تنها در اقتصاد دیجیتال و توسعۀ کسب‌وکارهای آنلاین، که در سیاست، فرهنگ، جامعه، آموزش، روابط، رفاه و تعاملات موجود در زندگی و زمانۀ ایرانیان دانسته است.
وزیر ارتباطات چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخشی از منشاء تغییرات عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان در پی توسعه خدمات ارتباطی را حاصل خدمات خانواده ایرانسل در توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای چشمگیر ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران دانست.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، با صدور پیامی چهاردهمین سالگرد فعالیت شرکت ایرانسل در سپهر خدمات ارتباطی ایران را تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

«خانواده بزرگ ایرانسل

 چهاردهمین سالگرد حضور دومین اپراتور تلفن همراه کشور در سپهر خدمات ارتباطی ایران را به خانواده بزرگ و سخت کوش ایرانسل تبریک می‌گویم.

 در اواسط دهه هشتاد، جامعه ایرانی، هنوز با ظرفیت‌های بی‌نظیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنا نبود. در طول این سال‌ها، زیرساخت‌های ارتباطی به‌سرعت توسعه یافتند و همپای تقویت رقابت حاصل از حضور اپراتورهای مختلف، نسل‌های تازه خدمات ارتباطی و سرویس‌های متفاوت، به افراد و کسب‌وکارها، ناگهان منشاء تغییراتی عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان شد. به‌جز اقتصاد دیجیتال که سهم آن رفته‌رفته در اقتصاد کشور، جای خود را می‌یابد، سیاست، فرهنگ، جامعه، آموزش، روابط، رفاه و تعاملات فردی و میان گروهی و جمعی، در هر سه سطح، تغییراتی وسیع را تجربه کرد.

بخشی از این تغییر عظیم، حاصل رویکرد و توانایی خانواده ایرانسل در عرضه مطلوب تلفن‌های دائمی و اعتباری، فراگیر کردن دامنه مشترکان به‌ویژه در نسل نوجوی جوان ایرانی، توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای چشمگیر ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران بود. این امر زیرساخت توسعه کسب‌وکارهای آنلاین در ایران بود و توسعه این کسب‌وکارها به رقابت در ارائه کالاها و خدمات منجر شد که رفاه بیشتر برای مصرف‌کنندگان در برداشته است. به‌این‌ترتیب، خانواده ایرانسل در این سال‌ها، نه‌تنها در توسعه چنین زیرساختی تلاش کرده است، بلکه با متنوع کردن خدمات خود، به یکی از بزرگ‌ترین کارفرماهای خرید خدمات در لایه‌های مختلف بدل شده است.

با فراگیر شدن نسل پنجم خدمات ارتباطی و ورود اینترنت اشیا به کشور، جامعه نوجو و هنوز جوان ایرانی، سطح دیگری از تغییر در زندگی و کسب‌وکار را به کمک اپراتورهای تلفن همراه و مجموعه عظیمی از کسب‌وکارهای داخل و بیرون اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات تجربه خواهند کرد. برای خانواده ایرانسل در آغاز این راه، روزگار خوش‌تری را آرزو می‌نمایم.»
کد مطلب: 62797
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«توسعۀ پوشش تلفن‌همراه و ارتقای چشمگیر ضریب‌نفوذ تلفن‌همراه در ایران را عامل ایجاد یک تغییر بزرگ و عظیم، نه تنها در اقتصاد دیجیتال و توسعۀ کسب‌وکارهای آنلاین، که در سیاست، فرهنگ، جامعه، آموزش، روابط، رفاه و تعاملات موجود در زندگی و زمانۀ ایرانیان دانسته است.»
برادر گرامی و بزرگوار ، وزیر جوان و تلاشگر ، همیشه قدردان گفتارهای شما بوده و هستیم ، اما در این لحظه این بنده حقیر مانند همیشه و مشابه بسیاری از کاربران ، فقط برای دریافت رمز پویا جهت انجام امور بانکی ساعت ها باید تلاش کنیم و همیشه پس از گذشت زمان اعتبار رمز پویا آنرا دریافت کنیم !!! و گاها پس از گذشت نیم روز ، ارتباطات آنلاین کلاس های آموزشی فرزندان هم وضعیت چندان مطلوبی ندارد ، پرسش و پاسخ دروس و امتحانات هم توسط پیام رسان های داخلی عملکرد مشابه دریافت رمز پویا را دارد ، به عبارتی انگاری نقل و انتقال بر روی شبکه های نت همگی به نوعی دچار لکنت هستند ، چه باید کرد؟ امروز بیشتر ارکان زندگی مردم وابسته و متاثر از شبکه اینترنت شده و هر لکنتی در این فضا موجب و قفه های حساس در روال زندگی شده و چرخ ها را از کوچک تا بزرگ ، یا متوقف کرده یا از کار می اندازد ، امید آنکه کمی مدیران و مسئولان مرتبط با این فضا را پاسخگو کرده تا کمی و فقط کمی حس آرامش روان به مردم تزریق شود.انشااله
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینو تو صفحه ی اینستاگرام و دایرکت بهش بگید، اینجا تو ایتنا نظرتون بهش نمی‌رسه